Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért teljesulnek be, az...

Miért teljesulnek be, az "álmaim"? vagyis nem konkrétan azok a dolgok amiket este álmodok, hanem amikrol így ábrándozok.

Figyelt kérdés
Tehát, nem tudom hogy ki csinalja még ezt, de én nap mint nap, rengeteget ábrándozok,és igy elképzelek "történeteket" amik normál esetben sose tortennek meg, pl hogy "Most itt vagyok xy-vel vásárolni, aztán hirtelen betoppan valami idegen, aztán jonn egy fiú aki tetszeni fog" meg stb.. es ezek beteljesülnek. igaz amikor ezt csinálom, tehát amikor "ábrándozok" nagyon bele élem magam, és rendesen elképzelem, de akkor is.. hogy teljesülhet be,ezt mai napig nem értem.
2021. nov. 27. 16:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Tehát most mesélek valamit. Egyszer elképzeltem azt,

hogy majd jonni fog valami szoke kekszemu fiú, akit valamiert a szuleim nagyon szeretni fognak, nekem meg a haverom lessz, és majd megyunk ide oda, de majd egyszer csak lessz barátnője, aki féltékeny lessz, meg ilyenek, és a végén szakítanak. És ez is beteljesült. Általában olyan emberekkel képzelek ell ilyen történeteket, akiket nem ismerek.

2021. nov. 27. 16:49
 2/15 A kérdező kommentje:
Pár ismerős szerint, ez manifesztálás.
2021. nov. 27. 16:49
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Hétköznapi dolgokat tartasz beteljesülhetetlen vágyaknak. Egyik példád sem olyan ami ne történhetne meg bárkivel rövid időn belül, a képzelgések pedig olyan pop kulturális filmes fantáziákhoz hasonlítanak, amik a filmekben is azért jelennek meg, mert hétköznapi dolgok amivel azonosulni tud a néző.

A pár ismerősöd egyszerűen ostoba, nem létezik manifesztálás.

2021. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
72%
Gondolj már arra, hogy nyerjek a lottón :D
2021. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Nincs olyan, hogy manifesztálás.. Véletlen egybeesés, aztán kész.
2021. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És véletlen mindig pontosan ugyanaz tortennik amit elképzelek? Véletlen találok olyan cipőt/ruhát/szoknyát ami a "történetemben van"
2021. nov. 27. 18:31
 7/15 A kérdező kommentje:
És ez nem megérzés. Én csak elképzelek valamit, nagyon erősen, tehát valahogy előttem is van ez az egész, "lejátszodik" a fejembe, és max 2 hétre rá, de meg történik velem ugyanaz, amit elkepzeltem.
2021. nov. 27. 18:33
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyszer elképzeltem azt, hogy lessz egy fiú, akivel full ell tudok beszélgetni meg minden, az elképzeléseimbe fekete ingben volt, és fekete falmer nadrágba, és nike cipőben, Barna szemet képzeltem ell neki, és barna hajat. És az is benne volt az elképzeléseimbe hogy hozzánk fog jonni, de valami történni fog vele, ezért nálunk fog aludni, 1/2 napot, és egyszer csaky 1 hétre ezuttán az elkepzelesem uttán, szó szerint minden ugyanugy volt, minden. Még a fiu is ugy volt ahogy elképzeltem.
2021. nov. 27. 18:36
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor legyen úgy. Felesleges volt feltenni a kérdést, ha te csak azért is jobban tudod, mi van. Senki nem fog győzködni, álmodozz csak.
2021. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem, én nem tudom jobban hogy mi van, én csak leírtam, hogy ilyen egybe esés, esélytelen. Uttána olvastam egy kicsit, és amit en csinalok az olyasmi mint a manifesztálás, barátaim szerint, Be manifesztálom ezt az egészett, mivel hiszek benne, és ugy képzelem ell, mintha már megtortent volna"
2021. nov. 27. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!