Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitcsinaljak ha féltékeny...

Mitcsinaljak ha féltékeny vagyok minden lányra? Mitcsináljak, hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés
Szép alakom van, és mások szerint gyönyörű lány vagyok, én ugy vagyok magammal hogy, nem vagyok csúnya lány. Visszont ha megláttok egy lányt, mindjàrt féltékeny vagyok rá, mitcsináljak hogy ne legyek feltekeny?
2021. nov. 29. 13:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Képes vagyok még egy olyan lányra is féltékeny lenni, aki egyaltalan nem szép.
2021. nov. 29. 13:22
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszihiátert
2021. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj? Írd két szóban, és kezeltesd magad.
2021. nov. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De miért vagy féltékeny rájuk? Ha tudod, hogy szép vagy, és mondjuk van, aki nem szebb nálad.
2021. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom komolyan, full ismeretlen lányokrol van szó amúgy.
2021. dec. 17. 21:19
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
5. De várj egy kicsit, te kevered a dolgokat. Csak úgy nem lehetsz féltékeny valakire. Ott kell lennie egy harmadik tényezőnek, aki/ami kapcsán féltékeny vagy. Az, hogy meglátsz egy idegen, csinos lányt, és jobbnak gondolod magadnál, még nem feltétlenül féltékenység. Ha nem tudod, hogy miért vagy féltékeny, már ha egyáltalán az vagy, akkor hogyan várod el azt, hogy mi megmondjuk, hogyan ne legyél?
2021. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy, egyszeruen idegesit ha láttok egy szep lanyt! És ez nem jó dolog! Illetve elméletileg féltekeny vagyok rájuk, és ez tenyleg nem jó, ezert is szeretnék errol "le szokni" ugymond
2021. dec. 17. 21:49
 8/10 anonim ***** válasza:

7. Ez nem így működik, hogy egy varázsütésre csak úgy leszoksz róla. Főleg nem itt fogják ezt tudni megmondani neked úgy, hogy azt sem tudják, ki vagy. Neked kell tudnod, hogy tényleg féltékeny vagy-e, és hogy miért.

Szerintem téged nem is azok a lányok idegesítenek, hanem magadat utálod, hogy te nem úgy nézel ki. De nem vagy tisztában az érzelmeiddel, ezért másra vetíted ki a problémádat. Kutakodás az önismeret, önbizalom növelés, önszeretet után, ezt ajánlom neked.

2021. dec. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazából, ez nem így van. Barna szemem van, barna hajam, pl multkor a szoke kek szemű lanyokra voltam féltékeny, most a Fekete haju, kreol bőrű lanyokra, mindig más..
2021. dec. 17. 22:34
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
9. Ki mondta, hogy az embernek csak egy dolog tetszhet? Gondolom te sem csak egyetlen egy híres férfit gondolsz csábítónak. Egyiket ezért, másikat azért. Lehet egy szőke is szexi, lehet egy fekete hajú is szexi. Te nem olyan szeretnél lenni, mint egy valaki, hanem olyan szép. De mivel egyik sem lennél te magad, ezért nem tölt el elégedettséggel, mindig más, jobb kell. Magadat kellene megtalálni, nem azokat, akik már valakik. Kezdj el azon gondolkodni, hogy benned mi a szép, értékelhető, és azt emeld ki, arra legyél büszke, ne más szőke hajára, mert az nem te vagy.
2021. dec. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!