Beoltassam magam?

Figyelt kérdés
Nekem már elegem van a vitákból, a konteókból, és a politika szédítéseiből is. Ne veszekedjünk. De veszélyes lehet az oltás most komolyan, vagy az a veszélyes ha nem oltunk. Ki tud már manapság eligazodni?

2021. nov. 29. 17:05
1 2
 11/16 anonim válasza:
En ugy gondolom mindenkeppen jobb a megelozes. Hidd el ,hogy akik a lelegeztetogepen kuzdenek az eletukert ebben a pillanatban is es nincsenek beoltva, mar egy percig sem gondolkodnanak azon, hogy beoltassak e magukat. Mindenki csak elni szeretne, ezert oltakozunk. Es persze tudom, hogy lehet az oltasnak is mellekhatasa es lehetseges az is ,hogy nem alakul ki vedettseg miutan beadattad, hiszen mindenkinek mashogy reagal ra a teste, de en ugy gondolom meg mindig jobb ,ha van ra valamennyi esely ,hogy vedett vagy, mint ha 0. Arrol pedig nem is beszelve ,hogy szerintem ez kozos erdek lenne, mert mar mindenkinek elege van a jarvanybol es jo lenne, ha egyszer vege lenne. Termeszetesen mindenkinek a sajat maga dontese, de azert nyugodtan elgondolkodhatunk azon, hogy hany ember banta mar meg ,nagyon rossz allapotban, hogy nem adatta be.
2021. nov. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló azt mondta fizethetnek is érte azért mindig jól jön egy kis plusz pénz.
2021. nov. 30. 16:39
 13/16 anonim válasza:
Haha, hat ebben nem igazan hiszek, mermint hogy fizetnenek erte.:D
2021. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább azért fizetnék, hogy a sok 70-es IQ-jú konteóhívő elpusztuljon.
2021. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14 Gazdag vagy? Vagy miért fizetnél úgy érted ha gazdag lennél?
2021. nov. 30. 17:08
 16/16 A kérdező kommentje:

Én nem fizetnék azért hogy csak az én véleményemet higgye el más de ha nekem fizettek akkor aki többet fizet arra a véleményre szavazok :D

Indulhat a licitálást :D

2021. nov. 30. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!