Beoltassam magam?

Figyelt kérdés
Nekem már elegem van a vitákból, a konteókból, és a politika szédítéseiből is. Ne veszekedjünk. De veszélyes lehet az oltás most komolyan, vagy az a veszélyes ha nem oltunk. Ki tud már manapság eligazodni?

2021. nov. 29. 17:05
A kérdező szavazást indított:
Oltass
Még ne
Ne oltass
30 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Két lehetséges eset van ha kivársz még pár hónapot: vagy kötelezővé teszik (választásokig ez tabu téma lesz) és úgysem lesz más választásod, vagy esetleg majd fizetnek érte motivációként, és még nyersz is rajta. Addig meg éld túl.
2021. nov. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha a médiára hallgatok akkor oltatok, de ők nem győztek meg valahogy. Sunyinak tűnnek, lefizetettnek, nincsenek észérveik ugyanakkor azt is látom hogy önmagukban sem biztosak nem őszinték. Ellenben sok orvos észérvekkel oltásellenes, és őszintének tűnnek. Lehet hogy rossz emberismerő vagyok így átlagember véleményét érveit szeretném itt megvizsgálni. De légyszi ne elfogultan egyik oldalra sem.
2021. nov. 29. 17:12
 3/16 A kérdező kommentje:
#1 Gondolod hogy fizetnének később ha kivárom? De mekkora összegre gondoljak?
2021. nov. 29. 17:14
 4/16 A kérdező kommentje:
Kérdés túlélem addig?
2021. nov. 29. 17:15
 5/16 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy svájcnan népakarat alapján dönt hogy oltat vagy nem de ez nem igazságos mert kiskorúnak számítok igy nem vagyok szavazóképes még hogy mások döntik el. Én is szabad akarok lenni!
2021. nov. 29. 17:23
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

"Ha a médiára hallgatok akkor oltatok, de ők nem győztek meg valahogy."

Hogyan tudna a média meggyőzni? Tételezzük fel, csak elméleti síkon, hogy igazat mondanak. Mit kéne tenniük, hogy elhidd?


"Ellenben sok orvos észérvekkel oltásellenes"

Sok? Hány? Hányból? Meg tudnád mondnai, hány orvos van, aki az oltás ellen buzdít? Meg tudnád saccolni, hány orvos van, akinek nem hallod a hangját, mert már belefáradtak a kiabálásba, hogy az oltás sokkal kevesebb veszélyt jelent mint ha nem oltatsz? Minden oltástagadóra, akit te a fészbúkon meg egyéb összeesküvéshívő weboldalakon látsz, jut legalább ezer, aki az oltásra buzdít - de te tudatosan nem veszed figyelembe őket.

2021. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

"Én is szabad akarok lenni!"

Szomorú.

Szomorú, hogy nem okos akarsz lenni...

2021. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%

A te dolgod. És szánalmas, hogy itt irogatnak okosakat fentebb. Mi közötök hozzá?

Neked meg legyen már saját döntésed kérdező

2021. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#6 Én most mindenkit figyelembe veszek inkább.
2021. nov. 29. 23:22
 10/16 anonim ***** válasza:
Az első kérdésemre nem válaszoltál, a másodikat pedig nem vagy hajlandó értelmezni. Így tényleg kár a véleményünket kérdezni.
2021. nov. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!