Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz ez amit Robert Kiyosaki...

Igaz ez amit Robert Kiyosaki mond?

Figyelt kérdés

Néztem egy videót azt mondja Robert Kiyosaki,hogy nem a gazdagok kapzsik hanem valójában a szegények gondolj csak bele mert ahhoz,hogy gazdag legyél valamit adnod kell.


Azt mondja mennyi mindent csinált könyvet írt,pénzügyi játékokat készített,ingatlanokat vásárolt,lakónegyedeket épített munkahelyeket teremtett,és azt mondja ezért vagyok gazdag.

Azt is mondta,hogy de a kapzsi emberek semmit sem hoznak létre.

Mondjuk szerintem egy kapzsi ember is hozhat létre pénzteremtő dolgokat,hogy még több legyen neki hisz a kapzsit ez élteti szerintem.



2021. nov. 30. 19:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt a Blockchain Digital Capital-nál láttam ez sejtésem szerint crypto valuta téma mlm formában.
2021. nov. 30. 19:24
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
ezt a Kiyosakit az MLM-esek szokták idézgetni, mint egy prófétát... :-D
2021. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert a fent említett crypto valutás is mlm
2021. nov. 30. 19:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyiban igazat adok Kiyosakinak,hogy az oktatásban sajnos nem tanítják a pénzügyi részt így mindenki hátrányosan indul az életben.De folyton a gazdagságot emlegeti meg a követő is de pl minek kéne mindenkinek gazdagnak lenni?Ha mindenki gazdag lenne sok dolog nem lenne a világon mert nem csinálná meg őket senki a másik meg,hogy miért kéne akarnia mindenkinek gazdagságban élni,nem lehetne,hogy van aki pl csak biztonságban biztos anyagi körülménnyel akarjon élni?De tudom a pénz és a gazdagság emlegetésével lehet bevonzani embereket sok mindenre meg a drága járművek,luxus nyaralások,luxus lakások legyezgetésével ígéretével.De szerintem mindenki nem lehet gazdag a világon és nem is kell,hogy az legyen csak normális élete legyen normális körülmények között.Csak ugye a mai világgal a profit hajhászás a gond egyre drágább minden és,hogy a szarnál jobbat vegyen az ember sokkal többe kerül ehhez meg ugye több pénz kell sajnos megtehetik,hogy drágább legyen minden és mesterséges igényeket teremtsenek.És Kiyosaki sem lenne gazdag ha nem lennének más emberek akik neki dolgoznak sőt nem hiszem,hogy ő sem kapzsi egy kicsit sem mondjuk a neki dolgozókat kéne megkérdezni vagy a körülötte lévőket.Én anno el akartam menni az egyik pénzügyi játékára de többen is azt mondták jó kis társas játék de valójában szart sem ér.
2021. nov. 30. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értünk egyet mindenkivel.

Vannak más videói,amikben nem mond butaságokat.

2021. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Biztos van sok videója meg mond jókat de ős sem feddhetelen
2021. nov. 30. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!