Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy néha...

Miért van az, hogy néha megálmodjuk a jövőnket?

Figyelt kérdés
mint pl. az amikor eszedbe jut, hogy na, ezt már láttam valahol. Itt a dezsavűre gondolok (tudom, hogy nem így kell írni, de máshogy nemtom elmondani)
2008. dec. 13. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez két külön dolog!

A jövődet megálmodhatod akkor, ha a tudattalanod már felismerte különböző jelekből, hogy mi vár rád, ha nem változtatsz valamit - és így, álomban tudja megmutatni a tudatodnak.


A 'de ja vu' pedig állítólag abból származik, hogy néha az agy egyik fele gyorsabban feldolgozza, amit az egyik szemed lát - így, amikor a másik szemed által látott kép is fel lesz dolgozva, akkor azzal szembesül, hogy már ott van az agyadban! Olyan érzésed lesz, mintha már láttad volna valahol - és valóban láttad: egy tized másodperccel azelőtt!

2008. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia .Én is sürülyen van olyan ,hogy megálmodok dolgokat!Van ugy ,hogy olyat is ami nem rólam szól ,egy olyan valakiröl aki közömbös pl:számomra (és egyáltalán nem is gondolok elötte arra hogy mi lehet mondjuk azzal az illetövel)!Tehát ha ez nézük mindenkinek megvan irval a jövöje?Vagy külömben hogy tudnánk megálmodni?
2008. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legalább az előző választ elolvashattad volna.
2008. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!