Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mielőtt elkezdenénk a közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielőtt elkezdenénk a közös jövőnket, szertnék még pasizni. De ez nem megoldható, ugye?!

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a barátomba és ő is belém. Azt tervezgetjük hogy hol fogunk majd lakni, hány gyerekünk leszz, stb, szal a közös jövőnket. Nekem Ő még csak a 2. barátom és az elmúlt napokban azopn gondolkoztam hogy milyen jó lenne még pasizni... leheth azért mert rám hajtott pár srác és elég helyesek de tudom h velük nem élném le az életemet, a barátommal viszont le tudnám élni, csak én még nem pasiztam ki magamat. Neki már rengeteg csajozós kalandja volt, ő már tényleg készen áll leélni velem az élketét de nekem jó lenne előtte még 1-2 pasi pár hónapra. Viszont szerelmes vagyok és nem tudom ez hogy lenne megoldható. Sztetek mit tegyek?

17/L barátom pedig 18/F


2010. júl. 9. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem az a tanácsom, hogy elöbb éldd ki Magad, és csak utána kösd le az életedet, egy férfivel, hosszú távra. F.
2010. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze most otthagyod , kiéled magad , aztán meg majd jösz vissza sírni hogy nincs egy normális pasi sem akivel le tudnád élni az életed , mert mind kihasznál.... Csinálj amit akarsz!
2010. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd a barátodat, nem jutnának eszedbe ilyen dolgok. Szerintem csak a megszokás tart össze titeket, és az egész kapcsolat mint valami langyos állóvíz. 17 évesen egyébként sem azt kell tervezgetni még hány gyereketek lesz.

meg neked most az mi pluszt ad, ha pasizhatsz? Miért jó? Inkább szakíts azzal a szegény fiúval, mielőtt még megcsalod.

2010. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

hát ha valóban szerelmes lennél, nem járna más pasikon az eszed !!!!

Nem vagy te még felkészülve egy együtt éljük le az életünket kapcsolatra !!!

2010. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

17 évesen szerintem még nem azt kellene tervezni hogy hány gyereketek lesz, meg hogy hol fogtok laki, hol lesz az esküvőtök, stb. inkább még éld ki magad, bulizz, élj egy kicsit.

mondjuk ezt én mondom anyaként :P de ha lesz gyereked akkor már sehova nem járhatsz el, csak babaköszöntőkre, szülőikre az oviba, szóval ez szntem még korai lenne

18/L

2010. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, mindenki azt mopndja ha más pasikra is gondol valaki az mnem lehet szerelmes. De nézzetek már magatokba!! ti is gondoltok máéás pasikra mikor van barátotok és szerelmesek vagytok. ennyi :)

am vmelyik válaszoló írta h megyek majd vissza sírva a barátomhoz hogy mindegyik pasi megcsal vagy valami ilyesmi.... írtam a kérdésemben hogy én vele szereetném leélni az életemet mert tudom h ő tökéletes egy családhoz, egy párkapcsolathoz, de én előtte még ki szeretném élni magam, de amint látom senkinek semilyen ötlete, amivel ez megoldható lenne - gondoltam....

2010. júl. 9. 14:26
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

akkor tessék egy ötlet: mond meg neki hogy majd 1 év múlva találkoztok, addig kiéled magad, átmegy rajtad egy focicsapat, aztán majd jöhet a gyerek.

nagyon fog neki örülni.

amúgy nem a mi problémánk, mért legyen nekünk ötletünk ha még neked sincs?!?!?

2010. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Oda álsz a srác elé és mondod neki :

"figy.Nagyon jó pasi vagy , veled szeretném leélni az életem , de egy büdös önző kis r!banc vagyok és szeretném ha még előtte 10-en szétqurnák a p!csámat.Várnál rám 1-2 évet , hogy utánna eggyütt éljük le az életünket ? "

Sztem örömébe ki fog ugrani a bőréből a srác....

2010. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, örülj neki, hogy ez a srác megbecsül és tisztel téged,más meg azért sír, hogy nincsenek normáli pasik , csak kihasználják őket !

attól járhatsz szórakozni , ismerkedhetsz , flörtölhetsz más fiúkkal, de tudd hol a határ !!! az hogy most fognád magad és 1-2 hónapra kirúgnál a hámból és meghuzatnád magad 5 pasival, akinek csak arra kellesz mivel lenne jobb ??

amúgy ha még nem éltetek együtt ezzel a sráccal felesleges tervezni a jövőt , mert akkor derül majd ki igazából, hogy összeillettek e ha összeköltöztök !

Itt a nyár, menjetek , szórakozzatok és örülj neki, hogy van kire számítanod és van ki szeret téged igazán !

25/L

2010. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem meghuzatni akarom magam, hanem csak fogni más fiúk kezét, meg olyan jól esne ha átölelnének, meg talán csókolózni :)) de ez már megcsalásnak minősülne.... . ráadásul a barátom haverja azt mondta ha nem járnék a barátommal akkor simán járna velem - persze ezt kicsit bonyolultabban mondta de ez volt a lényege, de mivel jóban van a barátommal ezért nem lesz köztünk semmi míg járunk. am ezt a srácot már ismertem akkoris mikor a barátommal még nem jártam, csak túl lassú volt, félt lépni, keveset találkoztunk, stb, de már akkoris tudtam h akar tőlem valamit...
2010. júl. 9. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!