Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan tudnám...

Mit tegyek? Hogyan tudnám leküzdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval nekem 7.osztàlyban találtak a fejemben és az egész iskola tudomást szerzett erről a dologról ( nem kezelték diszkrèten) sajnos sikerült elkapnom annak idején az unokatestvèrimtől, de szerencsére azonnal sikerült eltávolítani őket.

Most már középsulis vagyok, és azóta mióta általánosban találtak a fejemben, rettegek minden nap, félek közel hajolni az emberekhez ( hogy nehogy elkapjam vagy tőlem elkapják hiába tudom nincs benne), minden héten veszem a tetűirtószereket, és minden egyes nap mosom a hajam ( van hogy egy nap 2x), félek sapkákat felpróbálni stb

Anyám azt mondja beteg vagyok...

De mindig mikor visszagonodlok mi történ, hogy kerültek engem, beszéltek rólam... nem tudom elfelejteni és félek hogy újra megtörtènik... Ha egy kicsit viszeket a fejem már vágatom le, éppen 2 hónapja vágta le a fodrász a hosszú hajam.

Kicsit úgy èrzem mintha emiatt trauma ért volna és nem tudom leküzdeni...


Köszönöm a válaszokat előre is.


2021. dec. 2. 00:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Közèpsuliban is van fejnèzès?
2021. dec. 2. 00:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezz pszichológust, mert ez így már súlyos.
2021. dec. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!