Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lett velem ilyen bunko...

Miért lett velem ilyen bunko a fiú unokatestvérem? (Picit hosszú bocsi)

Figyelt kérdés
Én lány vagyok! Eleinte nagyon jól ki jöttünk de nem tudom.. így a végén rendesen köcsög lett velem.. németországba lakunk, én anyukám apukám meg az öcsém, már 7 éve, én meg a tesom már ide járunk suliba is meg minden, ő ki jött ide dolgozni és addig velünk lakik, Nos apukám magyar, anyukám roma, ez az unokatesom (anyukámrol rokonom) eleinte azt gondoltam hogy ő a kedvenc unokatesom, annyira jól ki jöttünk, be kell hogy valjam sok sok rokonomat nem is ismerem... őt is most ismertem meg kb.. körülbelül 8 hónapja van itt nálunk. Eddig nagyon jól ki jöttünk, viccelodtunk hülyültünk stb.. aztán így a végére full bunkó lett velem, tudni kell rólam hogy nagyon visszahuzodo vagyok, és ha pl jonnek vendégek képes vagyok átmenni a mamámhoz, tehát apukám szuleihez, meg ilyenek.. tenyleg nagyon nagyon magamnak való vagyok, és így elkezdi nekem a nagy semmiből hogy "Hulye lany" meg hogy én full bolond vagyok, meg olyat szól hogy mi túl "magyarosan" viselkedunk, meg hogy koztunk nem tudd önmaga lenni, meg ez a fehér bőr téma is idegesít egy picit már.. Nekem az öcsémnek meg az apukámnak fehér a bőrünk, anyukámnak meg kreol, de ezt így állandóan szóba hozza, meg hogy "Hmm.. neked hiába fehér a bőröd akkor is látszik rajtad hogy roma vagy" Az öcsémnek meg állandóan mondogatja, hogy "Jajj te full magyarnak nézel ki" meg így ilyenek. Sose voltak nálunk nagyon rokonok, itt németbe csak a mamám illetve a papám lakik apukam részéről, meg hollandiába (ami nincs messze tőlünk) tehát hollandiaba lakik még a neném apukám huga, de így ennyi. "Köztünk nem tudd önmaga lenni mert mi másabbak vagyunk, mint magyarba a baráti köre, meg így az ismerősei" igazából en nem nagyon tudom megérteni ezt a gyereket... nektek mi a véleményetek erről az egeszrol?
2021. dec. 3. 19:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Olyanokat is szokott mondani hogy "Jajmar te hulye lany" meg hogy mièrt nem beszélgettek a magyarországi roma lányokkal, meg ilyenek... hát most ha írok is veluk, oke mert írásból nincsen semmi, az összesnek tizen évesen már barátja van, meg gyerekük, Engem meg nem engednek a szüleim ilyen "barátok" közé. Meg igazából elmondott mindennek kb amiért jott hozzank valaki, en meg nem mertem kimenni, "Merthát a magyarországi roma lányok nem ezt csinaljaak!!!" Meg ilyenek.. meg hogy én "Rendesen beteg vagyok meg fogyatékos " amennyire bírtam annyira kezdem meg utálni..
2021. dec. 3. 19:42
 2/4 anonim ***** válasza:

Vótmá, és választ is kaptál. Erre leírod ugyanazt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2021. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom rá lépni a kérdésre ):
2021. dec. 3. 19:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Privátba esetleg átt tudod kuldeni?
2021. dec. 3. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!