Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális hogy az unokatesom...

Ez normális hogy az unokatesom be depressziózot vagy dilizett?

Figyelt kérdés
Kedves normális fiú volt, (legjobb barátok voltunk)és életvidám kedves vicces fiú volt, konkrét mindenből viccet tudott volna csinálni, most meg a nagy semmiből be depressziózot, bunkó lett, nem beszélget velem,szó szerint köcsög,ha valamit meselek vagy mondok neki leszarja, vagy rám kiabál hogy "NEM ERDEKEL" Meg hasonló,ha beszélgetni akkarok vele bármiről is full bunkó velem, meg ilyeneket csinál a nagy semmibol, csak zenét hallgat a szobába van, kötekszik velem, meg eddig barmi volt mellettem állt, képes volt megvédeni, most meg így még ő kötekszik meg bunkoskodik velem, pedig semmi nem tortent vele, ez igy egyik naprol a masikra, kippatant a fejéből. Igazából nem tudom hogy mitcsinaljak, amennyire szerettem, úgy utáltatja meg magát, és ez így rossz, szerintetek mitcsinaljak?
2021. nov. 12. 20:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Olyanokat mondd a semmibol, hogy en milyen fogyatékos vagyok, meg szerencsetlen hülye, es így egyszerűen nem értem, és minnel többször csinálja ezt,annál jobban kezdem megutálni.
2021. nov. 12. 20:13
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindent rám fog, és kétszínű lett.
2021. nov. 12. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodt hangnemben kérdezd meg tőle a változásának okát.

Ha durván válaszol, ne fűzd tovább a beszédet, hanem kérdezd meg a szüleit, testvéreit, barátait, hogy velük szemben is így viselkedik-e. Ha igen, akkor kezeltetni kell. Ha másokkal szemben maradt a régi, akkor csak veled nincs kibékülve.

Ennek okát szintén a családja kérdezhetné meg tőle és elmondanák Neked.

2021. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából csak velem lett ilyen, ki csufol a tobbi rokon előtt, hogy nekem ez nem megy, én ezt nem tudom, és 1 héttel ezelőtt kepes bolt bevédeni, meg esze ágába se volt ilyeneket csinálni, most meg olyan mint valami rossz elenség. 7 hónapig semmi gondja nem volt velem, es rendesen szerettük egymást, mint egy jó barát, es egy tesó, most meg így ilyeneket csinál..
2021. nov. 12. 21:49
 5/8 A kérdező kommentje:
Hiába meg kerdezzem, bunkón valaszol hogy semmi, meg hogy halucinálok meg fogykos bolond vagyok meg ilyenek.
2021. nov. 12. 21:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hagyd amíg megnyugszik, valószínűleg valamin felhúzta magát, lehet, nem is miattad, csak rajtad vezeti le.

Ne foglalkozz vele, mármint ne bunkózz vissza, meg ne ignoráld, csak hagyd magának, ha ő megy szólni, akkor meg elődöntöd megbocsájtasz-e neki.


Én az egyik unokatestvéremmel jártam így, egyszer csak a semmiből megutált, az elején próbálkoztam, most meg simán elmegyünk egymás mellett az utcán. Szomorú, de van ilyen.

2021. nov. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tanácsolom, amit a 6. válaszoló. Hagyd amíg megnyugszik, de ha mondani valód van feléje, akkor mondd meg neki, tehát ne hallgass, ha valamit közölni akarsz vele (Pl. Légy szíves csukd be az ajtót).

Ne Te légy az, aki dacból hallgat.

2021. nov. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben Köszönöm szépen, hát ez lesz amit tanacsoltatok!(:
2021. nov. 13. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!