Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az én stílusom ha...

Milyen az én stílusom ha ilyen zenéket hallgatok?

Figyelt kérdés
30 seconds to Mars, Pendulum, Cold Play, Prodigy, Slipknot, Papa Roach, Nine inch Nails, Overseer, Bullet for my Valentine stb
2010. szept. 5. 21:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30 sec to Mars, és a BFMV miatt lehetne mondani, hogy "emo",de a többi elég vegyes. Ezzel nincs probléma, én is ilyeneket hallgatok, főleg punkrockot, post-hardcore-t. Néhány ismerősöm szerint ez "emo", de nem csak ilyeneket hallgatok, hanem amihez hangulatom van. Én nem sorolom be a zenei ízlésem, ez a *nevem* style.:D
2010. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok emós:D Nekem is általában a hangulatomtól függ, hogy milyen zenét hallgatok. Most épp a Lost 1. évad OST-jét hallgatom:)
2010. szept. 6. 19:24
 13/15 anonim ***** válasza:

Vegyes! :D

30 seconds to Mars = alternatív rock

Pendulum = dubstep,drum'n'bass

Cold Play = Adult Alternative Pop/Rock

Prodigy = rave, hardcore techno

Slipknot = metal

Papa Roach = Pop/Rock

Nine inch Nails = trip-hop, electro-rock

Overseer = roots reggae

Bullet for my Valentine = akkusztikus bullet/hard rock

Üdv:)

2010. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
14:23 azta... bullet meg a hard rock...
2010. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A BFMV az metalcore. De szerintem nem sok bandának van letisztult műfaja, többet ötvöznek.

A te stílusod milyen? A válasz: jó. :D

2010. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!