Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem csak zúzós rock zenét...

Ha nem csak zúzós rock zenét hallgatok akkor már egyből nem vagyok rocker?

Figyelt kérdés
Szeretem a soft rockot is, és MC SooN(rapper)-t is hallgatok egy kicsit, És nemcsak acélbetkós bakancsot hordok, meg fullfekete cuccokat, hanem néha-néha kicsit színesebben öltözködöm, de imádom a szegecses öveket, és karkötőket, meg a fekete koponyás tornacipőket, és pólókat. De ahogy meghallják, hogy a zenei ízlésem egy kicsit(nagyon kicsit) vegyítve van MC SooN-nal meg a Tokio Hotellel(kicsit csak) Egyből elkezdik, hogy én nemis vagyok igazi rocker. Pedig imádom a szólógitár hangját, és a gitárszólókat.
2011. aug. 17. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb a Tokio Hotel, mint a pózolós, cicanadrágos, hajlobogtatós metál. És ez nem TH dicséret akart lenni.
2011. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok:D
2011. aug. 17. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

juj már a metálba is belekötnek az emberek hol élünk?

amugy egy rokkernek is vannak más korszakai mikor más zenét is hallgat, én pl van mikor punkot, discot repet is hallgatok hetekig mégis rokkernek érzem magam

2011. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!