Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért baj az ha más a stílusom?

Miért baj az ha más a stílusom?

Figyelt kérdés
Én nem cigányzenét hallgatok hanem Rockot, és ezért kiközösítenek. Barátokat szeretnék szerezni akár Interneten ha lehet.:/
2011. aug. 22. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
elég hülye az aki mást a zenei stílusa miatt kiközösít
2011. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szamóca.. ***** válasza:
52%

meg az is aki neten keres barátokat.

rocktogon, wigwam ( v miaz :D ) ilyesmi, nem játszik?

2011. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
basszus faluban lakom...-.-
2011. aug. 22. 23:34
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szard le Őket Ég Légy Önmagad. És akkor majd azért fognak szeretni amivagy nempedig azért ami lenni próbálsz :DD

Barátszerzéshez pedig annyit hogy ismerkedj itt ott Járj ki a faluba focimecsre vagy nemis tudom hova xĐ Előre is sok sikert :D

2011. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én jövőhéten lehet megyek tankcsapdára!!! :)

Ha emiatt kiközösítenek akkor azok nem vag yközéjük való...akkor te ennél jobb társaságot találsz magadnak másfelé....

pfúj,de gáz ...nálatok a cigányzene a menő???Undorítóóóóóóóóó!!!

2011. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

heee ezt én írtam...vagyis mintha én írtam volna csak én metált hallgatok. öld meg aki kötözködik ha téll olyan. tanácsom: nyíltan ne hallgass zenét ne arról beszéljetek stb.

az unokám is metált hallgat (persze nem emiatt az más sztori fent is van gyk-n) volt 3 'az osztály kemény gyereke' ink előbb nézd meg ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

azóta szinte mindenki tiszteli amióta verekedett. nem a zenestílus a fő dolog hanem a hozzá állásod. én is ha bunkók velem akkor én f.sz vagyok velük, ha rendesek akkor én is az vagyok. szóval barátkozz csak ne a zenestílusotokról beszéljetek. ha hülyén írtam le szólj megmagyarázom a nem értett részt

2011. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
bocsi kicsit téll hülyén írtam le 1 részt ne verekedj a tisztelet miatt az csak önvédelem volt ezzel csak azt mondom hogy sz.rd le azokat akik emiatt kötözködnek és csak verés veszély esetén üss oda
2011. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Én is ebben a cipőben járok. 17 éves rockercsaj vagyok és mikor elkezdtem követni ezt a stílust, szinte az össze addig hit barátom elhúzott mellőlem. Ez naon nem fair!
2011. szept. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kössz szépen mindenkinek.:)

Már odáig fajult hogy magán tanuló lettem. :/

2011. okt. 20. 13:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogyan sikerült ezt összehoznod???
2011. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!