Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kézbesít leveleket és...

Hogyan kézbesít leveleket és újságokat a postás a panelházakba?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem laktam panelházban, ezért kíváncsi lennék, hogy ezeket hogyan kézbesítik? Illetve, aki újságokat visz, az másképpen oldja meg?

2021. dec. 6. 02:00
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Mindenkinek van egy postaládája vagy az előtérben vagy a lépcsőházban vagy ahol ki van alakítva stb. Ide dobják a leveleket. Az újság változó. Van hogy bedobják oda azt is (mindenminek egyet) vagy nálunk pl van újságtartó és oda teszik.

A postásnak pedig van a körzetében minden házhoz vagy kódja vagy nyitókája (rfid tag)

Egyéb újságos, futár stb pedig becsönget valakihez.

2021. dec. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 évig laktam társasházban. Az aláírós levelekről mindig csak az értesítést dobta be.... mindig be kellett mennem a postára.

Volt egy csávó aki nem dobta be a leveleket a postaládákba, csak egy kupacban lerakta :D

2021. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!