Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik szerint az oltással...

Akik szerint az oltással chipet adnak be azok szerint mit csinál az a chip?

Figyelt kérdés
2021. dec. 6. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bejuttatja a chipet.
2021. dec. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ami ilyesmiben hisz, azoktol ne varj semmilyen logikus magyarazatot vagy epp konzisztens ervelest. Pusztan erzelemvezerelt, racionalis ervelessel nem megszuntetheto hisztit produkalnak, eselytelen meggyozni oket mert a maximum amit elersz, hogy te is a Hatterhatalom ugynoke leszel szerintuk.
2021. dec. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elírtam a kérdés.


Mi csinál a chip?

2021. dec. 6. 10:41
 4/7 anonim válasza:
62%
Nem hiszem, hogy véráramba juttatják a chipet, mert a vérkeringésnek nem tenne jót, legyen akár milyen kicsi, ha az agyba jut ott kárt tenne. Máshova adják azt.
2021. dec. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hollófernyiges ***** válasza:
80%
Persze. A telefonodba.
2021. dec. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Úgy rémlik, pár év múlva az 5G adótornyok bekapcsolják a csippedet, és ott halsz szörnyet álltodban. Valami ilyesmit dumált az egyik okos egy videóban, amit láttam egyszer.
2021. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amióta engem beoltottak, tudom kapcsolgatni a villanyt, tv-t, garázsajtót, és kártya nélkül is ad ki nekem pénzt a bankautomata.
2021. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!