Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az 5-ös értékelés elérése és...

Az 5-ös értékelés elérése és a napi szintű politizálás kizárja egymást?

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 21:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
9 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1% hiányzik hozzá, de olyan lehetetlennek tűnik :D
2021. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze nem tudhatom, hogy napi szinten ír-e válaszokat, de a Politika főkategóriában megnyitottam a legfrissebb olyan kérdést, amely tartalmazott válaszokat, és az 5. válasz írójának 71%-80% közt van a válasz százaléka a Politika főkategóriában: [link]

Az 5. jogosultsági szinthez 70% válasz hasznosság elegendő. És más kategóriákban lehet még magasabb válasz százaléka is; és a szinthez az összesített válasz százalékot veszik figyelembe.

De akár alacsonyabb Politikai kategóriás szinttel, napi több válaszadással is lehet az összesített válasz százaléka legalább 70%, ha más kategóriákban, magasabb százalékkal, szintén napi több választ ír.

Mindenesetre, kizárni, nem lehet, hogy napi szintű politizálással (csak azzal, vagy azzal együtt) valaki elérje az 5. jogosultsági szintet.

2021. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én azt tapasztalom hogy az ott válaszolók többsége valamelyik politikai oldalhoz tartoznak. Ezáltal szerintem egy egy jobboldali vagy baloldali véleményt a másik oldal kb automatikusan lepontoz többségben, lényegtelen hogy mennyire hasznos a válasz.
2021. dec. 6. 23:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen
2021. dec. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dzsoki ***** válasza:
Nem feltétlenül.Bár,mindig lesz egy-két g böszme,aki,nem is nézi,sem a kérdést,sem a választ.Csak arra jár és ad egy pirosat.
2021. dec. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Felnőtt párkapcsolatokat kell messziről kerülni. Én is ott vesztettem el az 5ösöm
2021. dec. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!