Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg bűn szeretni Hello...

Tényleg bűn szeretni Hello Kittyt?

Figyelt kérdés

A családom nagyon vallásos, főleg anyukám és az ő felőli rokonaink. Mind katolikusok vagyunk. Amióta megkezdődött a vírus és ez az egész nálunk is, anyukám mérhetetlen mennyiségben olvassa a neten, hogy ez mind Jézus eljövetelének a része meg egyebek.


Mióta megtanulta használni a Google-t túl sok mindent talál meg, és nemrég szerettem volna konkrétan egy Hello Kittys ágyneműt (igazából mást is még régebben), amit kértem is tőle, és elmondta, hogy látott egy videót ahol egy kislány beszél arról, hogy miért rossz ez. A videóban más mesebeli dolgokról is állítja, hogy rosszak...


Viszont eddig sose semmi baja nem volt anyukámnak ezekkel. Egész kiskoromban hercegnős meg Hello Kittys dolgokat kaptam, még most is vannak ilyen cuccaim. Lehet butaság, hogy ezen kiakadtam, de tényleg szeretem és kicsit szomorú, hogy emiatt nem enged ilyeneket. Persze nem annyira fontos, hogy ne bírnám ki nélküle, csak érdekel más mit gondol erről.


a videó:

[link]



2021. dec. 7. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem bűn. Ellenben a vallásos szekták veszélyesek lehetnek.
2021. dec. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az alapján amit elmondtam, a családom vallásos szektának számít?xd
2021. dec. 7. 00:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak hogy ilyen a szüleid gondolkodása.Ne add fel,ha már dolgozol és elköltöztél otthonról,annyi Hello Kitty-s cuccot vehetsz magadnak amennyit nem szégyellsz.
2021. dec. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
82%

"Az alapján amit elmondtam, a családom vallásos szektának számít?xd"


Igen, fanatikusnak.

2021. dec. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
A bigott jobb szó. Lehet, szekta szippantotta be, de akkor a legkisebb baj ez a Hello Kitty lesz.
2021. dec. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem
2021. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Dehogy bűn a Hello Kitty. Én is vallásos nagycsaládban nőttem fel. Minden vasárnap mise, étkezések előtt ima, stb. Apu teológia diplomát is szerzett a másik mellé. Nem egyszer olvastak a szüleink nekünk a Bibliából, énekeltünk. De sosem mondták, hogy az anime, HP, Gyűrűk Ura, Star Wars és hasonlók bűn. Egyik nővéremnek még varázspálcája is volt, meg Hollóhátas pulcsija. Ennyi erővel az Én kicsi pónim, Oroszlán király is lehetne bűn. Egy normális ember tudja, hogy a mese csak mese.
2021. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos!!! nekem van hello kittys cuccom, meg házioltárom is xd a bűnösség nem itt kezdődik.
2022. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anyukád kicsit elszakadt attól, ami az én valóságom. :-) De tán a tiédtől is.

A hitét elsősorban magára vonatkoztassa, és ne arra használja, hogy másokat megnyomorít.

2023. febr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!