Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti mit tennetek ilyenkor...

Fiuk! Ti mit tennetek ilyenkor ha tenyleg szeretnetek a baratnotoket? Legalabb bocsanatot kernetek es probalnatok tenni valamit azert, hogy visszakapjatok?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel, hogy egy 1 eves kapcsolatotok van es a lany talal egy uzenetet a mobilotokban egy szamtol, amiben az all, h "hey :*". A lany felhivja a szamot, hogy megis lassa ki az es mit akar a baratjatol. Kiderul, hogy a volt baratnoje irt neki aki miatt depresszios volt a fiu es mar nem ez az elso alkalom, hogy amiatt a lany miatt hibazik a kapcsolat folyaman. A lanynak itt betelik a pohar es szakit, de igazabol megbanja, es kibekulne a fiuval, de a fiu nem tesz erte semmit, hogy visszakapja a lanyt, megis azt mondja, hogy kur*ara faj neki is a szakitas..

2015. nov. 19. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát már az eleve szánalmas és gyerekes, hogy a csaj szakít, majd elvárja, hogy a pasi visszakönyörögje magát, lehetőleg földön csúszva.


A szakítással nem dobálózunk csak úgy, ha kimondod, azt úgy tedd, hogy tisztában vagy a következményekkel és azzal, hogy talán nincs visszaút.


Nagyon sok lány szeret ilyennel fenyegetőzni, várva, hogy a fiú majd megretten és visszasírja magát, hát a nagy részük pofáraesik, lásd a fent esetet.


Kidobtad (talán jogosan, talán nem), ő nem akarja újrakezdeni, te is lépj tovább.

2015. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha fontos vagyok valakinek nem dob ki. Ugyanakkor neked sem kell olyannal lenned, akinek nem vagy fontos.

Nem hiszem, hogy egy SMS miatt dobtad.

2015. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
valojaban azert szakitottam vele mert itt telt be a pohar.. elmentunk satorozni, es nem csak mi voltunk (a mi tarsasagunk) hanem voltak masok is kulon taborba, ahol ott volt az ex baratnoje is, aki miatt megjegyzem meg 1x depresszios volt.. elment a csajjal talalkozni es nekem azt hazudta hogy elmegy szivni egy cigit. vegulis kiderult hogy vele volt, es akkor is azt hazudta hogy csak le akarja zarni a dolgot vele, utanna kiderult hogy a csaj irt neki azelott kb 1 hettel egy levelet hogy talalkozni akar vele.. akkor is megbocstottam neki anelkul hogy bocsanatot kert volna. folytattuk a kapcsolatunkat de en mar nemtudtam ugy megbizni benne.. ezutan talaltam facebookjan uzeneteket a csajjal es idezem "nagyon, nagyon, nagyon orulok hogy tudtunk beszelgetni". a csajnak rozsat vitt a ballagasara, nekem meg 2x eletebe hozott egy szal viragot. uatanna rajtakaptam hogy beszelget egy masik csajjal a sulimbol aki egy ri**nc, es azt is megbocsatottam neki anelkul hogy bocsanatot kert volna.. az egyik haverja tudott rola hogy az utobbi csajjal beszelt de neki azt mondta volt baratom hogy csak azert beszelt vele hogy szivassa de nekem akkor miert nem ezt a magyarazatot adta? es most evel hogy kapta ezt az uzenetet betelt a pohar, mert mar ugy erzem hogy nemtudok benne megbizni.. megis ha bocsanatot kerne es latnam rajta hogy tenyleg megbanta a dolgokat es engem szeret es vissza szeretne kapni megbocsatanek neki... bocsanat a helyesirasi hibakert csak gyorsan le szerettem volna irni...
2015. nov. 19. 13:41
 4/12 anonim ***** válasza:

Most beszélgetett más emberekkel vagy udvarolt nekik?

Mi az, hogy meg akart szívatni egy rribit? Mit kell ez alatt érteni?

2015. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kommented fényében jogos volt a szakítás, ez a fiú nem szeret téged (ezért nem is teper most hogy visszafogadd), megalázóan viselkedett veled, miért akarsz tőle még bármit is? Engedd el, hosszú távon jobban jársz.
2015. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
beszelgetes alatt udvarlast ertek. az alatt pedig hogy meg akart szivatni egy r*bit azt hogy szerette volna latni hogy a csajjal meddig lehet elmenni, es eljutottak arra a szintre hogy titkos talalkozot beszeltek meg, amire nem tudom vegul is hogy elment vagy nem, mert nem volt hogy megtudjam..
2015. nov. 19. 13:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem illetek össze.
2015. nov. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jaj, hát ez nagyon rossz duma, nem is értem, hogy lehetsz ilyen naiv.


Ha én szeretek egy lányt, akkor soha nem hoznám olyan helyzetbe, hogy másokkal flörötölök, még szivatásból sem - ami pedig baromi gyerekes.


Tényleg nem értem, mit eszel a gyereken...

2015. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
en is tudom hogy jobb lenne nekem nelkule, azok miatt amit tett velem, de SZERETEM. es ez az egesz azert faj ennyire mert o pont az az ember volt aki allandoan lenezte azokat akik a baratnojuk/baratjuk mellet meg masokkal is beszelgettek/flortoltek.. es azt allitottan hogy o nem lenne kepes ra, megis megtette...
2015. nov. 19. 13:51
 10/12 A kérdező kommentje:
hidd el en sem ertem mit eszek rajta..:(
2015. nov. 19. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!