Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi kell a gitártanuláshoz?

Mi kell a gitártanuláshoz?

Figyelt kérdés

Művészeti iskolába szeretnék jelentkezni, ahol a felvételinél a zenéért is lehet jó pontokat kapni, ezért szeretnék ismerkedni a gitárral, de nem tudom mit kell beszereznem, valaki tud ebben segíteni, illetve hogy milyen gitárt vegyek?

Előre is köszönöm!



2021. dec. 9. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
leginkább gitár, de egy jó tanár is fontos, szerintem az lenne a legjobb, ha vele mennél el gitárt venni. Amúgy a cortnak vannak jó és nem is túl drága akusztikus gitárjai, ha azt szeretnél
2021. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Na persze, menj tanárral gitárt venni. Ekkora marhaságot is rég olvastam. Biztosan arra akarsz tízezreket költeni, hogy a tanár, óradíjban elmenjen veled sopingolni.


Ismerkedéshez vegyél egy olcsó, de megbízható western gitárt. A neten fellelhető oktatók közül fogok ajánlani, akinek vannak ingyenes órái is. Ha tudsz rá időt, energiát, pénzt szánni, akkor érdemes eljárni tanárhoz. Ma már nem számít hol élsz, online oktatást is igénybe vehetsz. Sokan oktatnak, ha nem találsz magadtól, tegyél ki kérdést, vagy az FB legnépesebb gitáros fórumára regisztrálva kérdezz rá.


https://www.youtube.com/user/gitaroznijo


[link]


[link]


Legolcsóbb kezdés egy akusztikus hangszer. Nem kell más hozzá, csak maga a gitár és egy pengető.


Ez egy teljesen vállalható "elsőgitár": [link]

2021. dec. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Gitár
2021. dec. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Overdrive és hasonló nyalámságok valamint sok pénz.
2021. dec. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!