Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emag és edigital??

Emag és edigital??

Figyelt kérdés
Most a két cég egy lett, de mégis van külön weboldaluk? Minek? Van bármi különbség honnan rendelek? Az ár ugyanaz...
2021. dec. 11. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én találtam olyan terméket ami az egyik oldalon nem volt a másikon pedig igen.
2021. dec. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az EMAG nem tisztességes cég. Például idén "Black Friday" alkalmából szerettem volna egy laptopot vásárolni, melyet 99.9OO.- Ft-ért hirdettek már előtte. Már reggel 7 órakor (Black Friday nyitáskor) ki volt írva, hogy nem elérhető! Másnap már a honlapjukon elérhető volt dupla áron. Mint láttam a véleményeknél többen is így jártak. Reklamációmra azóta sem válaszoltak. Az hogy testvér-céget alapítottak, szerintem két vállalkozó döntése volt. Szerintem az Emag miatt a másik cégről is sokaknak rossz véleménye van, és még több lesz a jövőben ha így folytatják.
2021. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegnap meg volt onallo edigital.hu oldal. Ma mar ugyanaz a termek link az eMag-ra iranyit at, de ugyanarra a termekre.


Amig tegnap meg az edigital.hu oldalon betettem a kosarba 105eFt-ert, de nem veglegesitettem a vasralast. Ma mar 124Ft... Ennyit az egyesitett webshoprol.. Jol felnyomtak az arakat.

2022. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!