Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Küldhetek csomagot postán...

Küldhetek csomagot postán maradóra?

Figyelt kérdés
Én, mint magánszemély, küldhetek egy másik magánszemélynek csomagot postán maradóra? Eddig még csak úgy találkoztam ezzel a lehetőséggel ha valamilyen boltból, cégtől vásároltam. De magánszemélyként is lehet így csomagot feladni?

2021. dec. 12. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Igen.

Megadod melyik postán maradjon és megadod a címzett elérhetőségeit amin értesítik hogy jöhet a csomagjáért. Email, mobil szám ennyi.

Sokan csinálják. Sokan dolgoznak napközben.

2021. dec. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Küldhetsz és olcsóbb is így. Sőt, ha otthon kitöltöd a címiratot, akkor még olcsóbb (tapasztalat)
2021. dec. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%
Lehet feladni postán maradóra, de nem értesítik. Azt kell ráírni, melyik posta. A címzettnek kell érdeklődnie az adott postán. A mai elektronikus világban nem nagy kihívás elküldeni neki a csomag azonosítóját, amivel nyomon lehet követni a csomagot. Posta.hu oldalon van ilyen lehetőség.
2021. dec. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
#3 Ha tényleg csomagként adja fel az illető, elérhetőség megadásával kap értesítést amint megérkezik a csomag, viszont ha postán maradó ajánlott levélként adja fel, akkor semmilyen formában nem kap értesítést.
2021. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3as, te a levélről beszélsz, a csomag a kérdés.
2021. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!