Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy az AirForce...

Mit csináljak hogy az AirForce talpa ne kopjon?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vettem egy AF1-et és az ötödjére vettem fel és eszre vettem hogy már kopik a talpa és a Jordanemnél is ez a helyzet, mit ajánlotok hogy megakadályozam a talpa kopását?

2021. dec. 12. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell hordani es akkor nem kopik egyaltalan.


Epp itt az ideje megtanulni, hogy egy sima gumitalpu vaszoncipoert nem adunk ki 20e forintot, vagy ha igen, nem csodalkozunk hogy a hasznalattol kopik.

2021. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Használattól kopik a cipő talpa?

Milyen meglepő!

Fene se gondolta volna, mi?

Majmolni a celebeket meg az influenszereket, az megy, de gondolkodni már nem sikerül.

Hát így jártál.

Legközelebb majd veszel negyed ennyiért cipőt ami tovább bírja.

Ja, hogy akkor nem leszel trendi...?

Szar ügy.

2021. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miért kell bunkónak lenni? mert mert kérdezni? tudtommal erről szól az oldal
2021. dec. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
#3 Ha valaki egy haromeves gyerek szintjen kerdez, ne csodalkozzon a valaszokon se. Korulbelul annyira volt ertelmes a kerdes, mintha arra panaszkodott volna hogy fogy a benzin a tankbol mikor megy az autoval es ez mitol van es hogy lehetne megoldani hogy ne fogyjon mert draga.
2021. dec. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most genyó leszek ragassz rá véce papírt.
2021. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!