Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sameday futár emag?

Sameday futár emag?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy csomagot ma fog lejárni, hogy elhozzák. Még sms-st sem kaptam a futártól. Próbáltam hívni a számukat, de nem veszik fel.
2021. dec. 13. 13:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csomagkövetésen [link] nézted merre jár a csomagod?
2021. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Futárszolgálat raktárában dec. 8 óta.
2021. dec. 13. 13:34
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Karácsonyi csúcs van, a kézbesítési idők csak becslések. Túl vannak terhelve a futárszolgálatok is, ilyenkor normális a csúszás. A nagyobb webáruházak mint az Emag még a black friday rendelésekkel sem végzett teljeskörűen, pedig az 3 hete volt.
2021. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Elvileg a +36-1-374-3890 telefonszámon (Hétfő-Péntek 08:00-17:00 óra között) elérhető az ügyfélszolgálatuk. Gondolom a megnövekedett karácsonyi mizéria miatt lehetnek náluk is késések... Próbáld őket hívogatni.
2021. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én kétszer hívtam a 4. válaszban is megtalálható számukat. Először akkor, mikor már három hete a helyi raktárban állt a rendelésem, amit akkor már több mint egy hónapja rendeltem. Elnézést kértek, hogy sok a szállítani való. Egy hét múlva újra telefonáltam, és a válaszból kiderült, hogy nem esem a fő szállítási útvonalukba, de ha elmegyek a helyi raktárba (23 km-re, egy városszéli kietlen helyre), ott átvehetem. Persze, a teljes kiszállítási díjat így is megfizetve. Felrémlett bennem az egy hónapja küldött email, amit a helyi raktárba érkezéskor küldtek, olyan csomagkövetési linkkel, aminek az elején egy molnárkocsival futó alak volt, azzal, hogy nyissam az ajtót, mert rögtön érkezik a csomagom. Hát, nem finomkodtam. Másnap délelőtt aztán beleestem a szállítási útvonalba. Nyomott volt a csomag, és olyan szakadt volt a csomagolás, hogy a futár nem tudta leolvasni a számát. Szerencsére olyan áru volt, amin autóval is átmehettek volna.

Lehet, hogy identitás zavarukban nem tudják, hol tartanak. Az eMAG másképp nevezi őket, ők egy attól eltérő más nevet használnak, míg valahogy harmadik névként Sameday lesz belőlük.

2021. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Nekem lassan egy hete van a rendelt csomag a raktárukban, vicces, mert a fiam karácsonyi ajándéka van benne... Ma sikerült telefonon elérni őket, közölte a hölgyike hogy nem tudja garantálni, hogy karácsonyig ideér. Mondtam oké, ez esetben kérem a raktár címét ahol tárolják, és személyesen megyek érte. Erre az volt a válasz, hogy nem áll módjában kiadni a címet. Adtam a szarnak egy pofont kb.

Innentől imátkozunk, hogy péntekre ideérjen, vagy magyarázkodhatok a gyereknek a karácsonyfa alatt, hogy mégis hol az ajándéka...


Megkaptad már azóta a csomagod?

2021. dec. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Minden évben ez van, ilyenkor van a szezonális csúcsforgalom, és ezt bele kell kalkulálni. Karácsonyra belföldről legkésőbb 1 hónappal a dátum előtt meg kell rendelni (black friday előtt, így dilemma hogy inkább megvárod hogy olcsóbb legyen és megkockáztatod, hogy nem ér el hozzád karácsonyig), külföldről 3 hónappal előtte. Ilyenkor már az expressz szállítás sem játszik, mert az utolsó hetekben-napokban mindenki expressz-szel rendeltet, és úgy el lesznek árasztva hogy nincs annyi szabad munkaóra, amiben ennyi csomag kihordható. Pedig az emagnál nem szaroztak, szombat-vasárnap is mentek a futárok.
2021. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én ezt értem, de amiket alapból olvasok erről a futárszolgálatról... Nem sok reményt fűzök a csomagomhoz. Sokat rendelek, de sem a Gls, sem az Mpl, se más nem késik még ebben a karácsony előtti időszakban sem. Rendelés után maximum 3 nap múlva itt volt minden.
2021. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Dec 3.-a óta szívok velük, 2x akarták kézbesíteni 3. alkalommal kaptam sms-t hogy jön, de szintén semmi.

Ügyfélszolgálat elvileg írt be cimet is a shitbox mellé ha abba nem lenne hely, de így is semmi.

Már írtam egy kedves emailt az emagnak is meg ennek a sameyear futárszolgálatnak is.


Persze értem én hogy karácsony meg blackfriday de ez már akkor is vicc kategória.

2021. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Vicckategória az egész futárszolgálat... December 21.-én rendeltem a Fashiondays-en keresztül egy terméket, amit azóta se kaptam meg. Két ünnep között azt az e-mailt kaptam, hogy pár munkanapot késhet...ok. Felhívtam most 01.03. hétfőn őket, hogy még is hol a francban van a csomagom? A fashiondays honlapján azt jelezték, hogy még csak át se adták a samedaynek, viszont e-mailbe meg már karácsony előtt kaptam értesítést, hogy már úton van az easyboxba. Hétfőn azt mondta a kedves hölgy, hogy megsürgeti őket. Mai nappal, 01.06. ránéztem a nyomkövetésre, és azt jelzi, hogy már megérkezett az easyboxba, és KÉZBESíTVE LETT!!! Én semmilyen e-mailt, semmilyen smst nem kaptam, hogy megérkezett, és itt a nyitókód. Vicckategória! Ki vette át helyettem a boxból? A Sameday honlapján a nyomkövetésnél is azt írja, hogy sikeres kézbesítés, lentebb meg azt, hogy mai nappal visszatérítve az ügyfél raktárába. Felhívtam a samedayt is, és természetesen semmit nem tudtak segíteni, csak utána járnak, hogy most akkor hol lehet a csomagom. Roppant dühítő, mert ráadásul előre fizettem a csomagért. Ez is fura volt nekem, hogy easyboxban nincs utánvét, amikor már tök természetes opció ez a mai világban. Páromnak rendeltem karácsonyi ajándékot, csak azért vásároltam itt, de soha többet, és senkinek se ajánlom, ahol ez a futárszolgálat szállít!
2022. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!