Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitcsinaljak? Ti mennétek suliba?

Mitcsinaljak? Ti mennétek suliba?

Figyelt kérdés
Nem mentem 2 es fel hetig suliba mert beteg voltam, fuladtam stb. 7 nap múlva megyünk magyarba ,(Nemetbe lakunk) minden reggel úgy kelek fel, hogy fáj a hasam, a torkom, és hasmenésem van, tegnap se voltam suliba, félek hogy ha holnap se megyek valami lesz, tehat muszáj lenne mennem, de azt mondta a tanárnő ha bármim is kicsit is faj,ne menjek, most akkor mi legyen?
2021. dec. 13. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj, amúgy is mindjárt téli szünet már igazán mindegy ennek az évnek. Semmi nem lesz ha megkapod hogy mit tanulnak.
2021. dec. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2*Sü ***** válasza:
100%

> félek hogy ha holnap se megyek valami lesz


Mi az a valami, ami lenne?


> de azt mondta a tanárnő ha bármim is kicsit is faj,ne menjek


Akkor a képlet egyszerű. Amúgy nagyon nem jó ötlet betegen közösségbe menni, ha a betegséged fertőző, akkor egy tucat másik gyerek fog megbetegedni. Ez így karácsony előtt kétszeresen is ellenjavallt.

2021. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!