Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan ne izguljak?

Hogyan ne izguljak?

Figyelt kérdés
Nagyon durvan izgulos tipus vagyok es ez mar kezd kikesziteni. Tesibol mar egy ideje mindig ropizunk es ezt is ugy tulizgulom mint az allat. Nem is attol izgulok h elrontom vagy nemtudom visszautni a labdat hanem csak maga az h ha a labda erre jon akkor en vagyok a felelos h visszaussem de keptelen vagyok ra es annyira remegek h meg sem allok a labamon es es kikeszit. Valamikor felelnem kell toribol az osztaly elott es ettol is ki vagyok. Mar napok ota izgulok miatta gorcsbe randul a hasam ha ra gondolok h ki kell allnom az emberek ele.. nemtom mitol van de mar nagyon rossz ez. Es ez mindennel igy van. Nem vagyok kepes megszolalni vagy hangosan mondani valamit ha kerdez a tanar meg akkor sem ha tudom h jo a valasz. Regebben sem voltam az a hu de beszedes kiallos tipus de ha kellett kialltam es kesz. Most meg rettegek attol h nekem kell felelni. Es ez mar kezd annyira sok lenni h nem alszok rendesen szorulasom van es sokszor remegek a folyamatos stressztol. Pedig tudom h ez egyaltalan nem nagy szam. Amiota gimibe jarok azota van nagyon jelen ez a problema.
2021. dec. 14. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A béka segge alatt van az önbizalmad. Ezt próbáld feltornázni. Ezen kívül egy pszichológus sem ár, mert nem normális, hogy ennyire rettegsz mindentől.
2021. dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!