Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Anyukámmal tegnap azt beszéltük hogy amikor ő 20 volt akkor neki nem tetszettek a 30 évesek, csúnyának tartotta őket. És azt mondta hogy "gondolom te sem nézed úgy a 30-40-eseket, hanem inkább a tiniket nézed" én azt mondtam hogy igen. De ez nem így van mert nekem jobban tetszenek mint a tinik. Már régóta titkolom ezt. Szerintetek mondjam el vagy ne? Ha igen akkor hogyan?


Lány vagyok


2021. dec. 16. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Először is marhaság hogy az életkor csúnyává tesz!


Másodszor anyád előítéletes és nyomást igyekszik gyakorolni rád nehogy olyan döntést hozz ami neki nem tetszik...


Ez eléggé rossz anyai hozzáállás.


Szerintem nem kell magyarázkodnod. Nagyon sok 20 körüli csajnak jönnek be a 30-as férfiak és én így 38 környékén szintén jobban megnézem a huszonéveseket mint a 40-eseket, bár ehhez eléggé sok köze van test elhanyagolásának is ami az idő múlásával jellemzőbb, tisztelet a kivételnek!

2021. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondta hogy az életkor csúnyává tesz! Hanem azt hogy neki nem tetszettek csak így fejezte ki magát hogy akkor csúnyának tartotta őket
2021. dec. 16. 16:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Vannak a youtube-on videók amikben adott filmben szereplő színészek életkorát mutatják be akkor és most. Pl:

https://www.youtube.com/watch?v=w4aox1ut9Bg

https://www.youtube.com/watch?v=wamahRwJNUE

https://www.youtube.com/watch?v=LdGaLFOx_p0

https://www.youtube.com/watch?v=ktTExHJJeCs


Szerintem sok jól kinéző ember van 30-40 körül is.

2021. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jó, de most akkor elmondjam anyukámnak hogy az idősebbek tetszenek vagy ne?

Ha igen akkor hogyan?

2021. dec. 17. 10:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Megérné elmondani? Mert ha nem akkor csak ne beszélj róla. Nem kell tudnia. Amikor már önálló döntéseket hozhatsz akkor úgyse szólhat bele addig meg felesleges a konfligtus.

Elég lesz a majdani barátodnak is elviselnie majd a rosszalló tekintetet anyádtól. :D

Te hány éves is vagy?

2021. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm

16 vagyok

2021. dec. 27. 18:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Hány éves pasid volt ha volt már?


Az idősebbek szexuálisan vonzanak vagy minden értelemben?

2022. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem volt még

Első sorban nem a szexualitás terén vonzanak(persze az is érdekel, de nem az a első ) maga akik tetszenek azoknak maga a külsejűk, és a személyiségük

2022. jan. 2. 10:27
 9/10 Cubina ***** válasza:
54%

Nem akarlak megbántani, de 16 évesen nem igazán egészséges hogy 30-40-es férfiakról ábrándozol. Ha kikezd veled egy ilyen, az pedofília, mert kiskorú vagy, nem kezdeményezhetnek kapcsolatot veled, főleg nem szexuálisat.


Ha őszintén belegondolsz, mi mást akarna tőled egy 30-40-es férfi, mint szexet? Az már egy érett komoly ember, miről tudnátok beszélgetni? Hogy mit tanultál aznap a suliban? Vagy ő mesélne a munkájáról, amiről azt se tudod, hogy miről szól? Vagy az elvált feleségéről, gyerekeiről mesélne? Nem lenne közös témátok, semmi.

Nem azért, mert te hülye vagy, hanem a korkülönbség miatt.

Elmesélnék egy sztorit ezzel kapcsolatban.

A lányom barátnője 17 évesen jött össze egy 34 éves férfivel, aki 23-nak hazudta magát, de közben látszott rajta hogy sokkal több. A férfi közeledett, addig nem nyugodott, amíg le nem vette teljesen a lányt a lábáról. Volt szex is meg minden, a lány alkoholista szülei még örültek is a kapcsolatnak. A lánynak nagyon tetszett eleinte a komoly férfi, felnézett rá, hogy ő milyen okos (csak hozzá képest volt az, egyébként ostoba). Nem tudom mennyi ideig voltak együtt, de a lány most szakított vele, mert elege lett abból, hogy a férfi állandóan megmondja mit hogy csináljon. Hogy ez így nem jó, ezt nem úgy kell csinálni. Nevelgette a lányt, mintha az apja lenne. Korlátok közé szorította, nem tetszett neki, hogy a bulizik a saját korosztályával, sokszor még oda is pofátlankodott a tinik közé, hogy megfigyelhesse a lányt. Ezért most dobta a lány a pedofilt, mert nem bírta tovább a korlátozást.

Na itt ütközik ki a nagy korkülönbség, ilyen fiatalon ez sose működik, hidd el.

Ha annyira idősebb férfit szeretnél magadnak, akkor várj egy pár évet, mert 20-on évesen már nincs annyira ez a gond. Akkor már te is érettebb leszel, többet tudsz, több tapasztalatod van minden téren. Barátnőm 25 volt, amikor ősszejött az 50 éves párjával, és azóta is együtt vannak. Több mint 20 éve. A barátnőm 46, a párja 70 múlt. És nagyon szeretik egymást azóta is. Ő is mindig az idősebb férfiakat szerette.


Anyukádnak most még nagyon igaza van abban, hogy a korodbelieket kellene figyelgetned. Gondolom ha megkörnyékezne téged egy 30-40-es pedofil, seprűvel zavarná ki a házból és igaza lenne.

Gondolkodj picit el azon, amit írtam, mert a tapasztalat beszél belőlem. :)

2022. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9/9 Cubina


Előbb nézz utána a dolgoknak mielőtt ilyen bődületes baromságokat írsz!!!


Először is teljesen normális ha valaki vonzódik az idősebbekhez. Ez megvan férfiban és nőben is. Ez nem degeneráció!


A pedofília egy betegség és a fejletlen testhez való vonzalmat jelenti. Az emberi faj egyede 14-16 éves korára ivarérett ami azt jelenti hogy a biológiai érése befejeződik. Kialakulnak a másodlagos nemi jellegek is. Vagyis semmiképp nem ugyanaz az ilyen korúak iránti vonzalom mint a gyerekek iránti vonzalom!


Kezdeményezhet kapcsolatot bármikor ugyanis 14 éves kor felett bárkivel szabadon létesíthet szexuális kapcsolatot. Akár még egy 40-50 évessel is mert 14 év a beleegyezési korhatár. 16 évesen házasságot köthet és a házasság révén nagykorúvá válik. Az FHM címlapján volt már 16 éves csaj fürdőruhában, az R-Go egyik gidája pedig 17 éves volt amikor a Playboy aktfotókat készített róla ami ez utóbbi esetben törvényt sértett de ettől függetlenül teljesen világos hogy vonzódni egy 16 körüli csajhoz nem pedofília és nem is törvénybe ütköző dolog.


Sajnálatos hogy ennyire tájékozatlan és ostoba hozzászólások vezetik meg az idetévedőket!


Az meg hogy lenne-e közös témájuk ne te döntsd el! Sok párkapcsolat van amiben 16 éves lány 30 feletti férfival kezd és van amelyik kiállja az idő próbáját mivel az emberek különbözőek. Az hogy neked ez új, viszont egy másik kérdés. Tájékozódni kell és megismerni a világot amiben élsz, előítéletes vagdalkozás helyett!


Levezeted egy ismerősöd példáján a kapcsolati defektet és érvényesítteted az életkorral. Jobb ha tudod hogy a birtoklási vágy, az uralkodás a másik felett, és a folyamatos kontroll igénye nem kor és mégcsak nem is nem függő. A kapcsolatok jelentős részében megvan, kortól nemtől függetlenül. Számos jelenlegi és volt ismerősöm számolt be több olyan kapcsolatáról amelyben ilyen módon nyomta el őt a másik fél vagy próbálta.


A hülye pedofilozást meg fejezd be ha azt se tudod miről beszélsz! Legalább az alap fogalmakkal lennél tisztában!

2022. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!