Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mièrt csinálja ezt annyi...

Most mièrt csinálja ezt annyi év uttán?

Figyelt kérdés
Tehát, engem kb 1 éves korom óta, anyukám, illetve a nevelő apukám nevel, (akit az igazinak tekintek termeszetesen) és annyit tudok az igazi apamrol, hogy leszart, ott hagyott, alkoholista volt, állitolag anyámat verte, (Tudni kell, hogy a nevelő apukám anyja, apja, hugai kb az összes családja, az én családom is! Egy szóval se említettek soha semmit, ell se akkarták nekem mondani amúgy, ugy nevelkedtem fel mint egy normális gyerek ugymond, tehát apám is volt/van, apám reszerol mama, papa, unokatesok mindenki, mint egy normalis gyereknek, akinek van anyja, apja. Nagyon szeretem a nevelő apámat, mamámat, sose éreztem úgy hogy nem lennének az igaziak vagy bármi, sose kozositetek ki, nem éreztették velem soha, hogy én nem vagyok az igazi unokatesojuk/unokájuk, vagy ilyesmi. (Nagyon hosszú sztori lenne elmondani, hogy honnan tudom hogy nem ő az igazi apám, de az a lenyeg hogy az 1000% meg mielott valaki azt írná hogy "nem is biztos" Na és igazából az a lényege az egesznek, hogy annyi év uttán, olyat ír anyámnak, hogy ő be adta az apaságit, valami ilyet, (Senki nem tudja, hogy lattam ezt az uzenetet) hát igazából, en ki röhögtem, mert nem érdekel, felőlem be adhat mindent szart, én még látni sem szeretném, se őt se az "igazi" rokonaimat, de így annyi év uttán, most jött ra hogy jaj "Van egy lanyom" tehát semmiképpen nem mennék hozzájuk, vagy barmi ilyen, még arra se vagyok hajlando hogy találkozzak vele/velük, de visszont arra kíváncsi lennék mindenesetre, hogy mitt jelent az, ha be adta az apaságit? Tehát hova adta be? Illetve azzal mit ér ell? Erőszakkal engem biztos hogy nem vihet senki sehova! (A Sok helyesírási hibáért, illetve a rossz fogalmazásért, Külföldön élünk. már első osztály óta itt lakunk én itt tanulok,stb.. de igyekszek, próbálok tanulni magyarul, de nem nagyon van időm erre, mert itt rengeteget kell tanulnom) Ja és azt még le írom, hogy az igazi apam magyarba. A válaszokat, előre is koszonom!
2021. dec. 17. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"Az apasági vélelem (vagy apaság vélelme) egy törvényi vélelem, amely kimondja azt, hogy az ellenkező bizonyításáig kit kell a gyermek apjának tekinteni. Az apasági vélelmet polgári bíróságnál indított peren kívüli eljárásban lehet megdönteni."
2021. dec. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges volt ez az egész szöveg, amit írtál hiszen csak ezt kérdezted meg.


Mivel nem ismerted az apukádat így az is lehet, hogy anyukád hazudta, hogy milyen ember volt. Te csak anyukád oldalát ismered.

Nem tudom miért most keresett fel téged, lehet csak most tudta meg, hogy van egy gyereke? Ezt sem tudhatod.

Nem kérted a tanácsom, de találkozz vele, kérdezd meg, hogy mégis mi történt. Bár az is lehet, hogy nem fogod megtudni, hogy mi az igazság, hiszen valamiért szét mentek akkor és mást gondolnak a helyzetről.


Ha apukád nevelni akar téged, akkor eljárás indul. Ami hosszadalmas. Figyelembe veszik, hogy mennyit volt távol, miért volt távol, neked jó-e az anyukádnál, a korodtól függ, hogy a te véleményed számít-e. De az is lehet, hogy csak a kapcsolatot akarja veled tartani. Vagy lehet nem is akarja. Ki tudja? Amíg nem beszélsz vele, addig nem tudhatod.


Lehet tényleg alkoholista most is, és pénz kellene. Ki tudja? Nem tudod

2021. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szepen a valaszokat, én semmiképp nem szeretnék vele talalkozni az biztos! És de tudott rolam, csak leszart, es anyamat ott hagyta, na de mindegy. Tini vagyok amúgy. Hat semmiképp nem tudna elvinni magához, mert ahhoz az én bele egyezésem is kell ha jol tudom
2021. dec. 18. 14:59
 4/11 anonim ***** válasza:

Oh te. Annyit mindent nem tudsz még a világról.

Honnan vagy benne annyira biztos, hogy leszart? Hogy ő hagyta ott anyukád?

Sehonnan. Ezt mondták neked. Azt is mondhatta volna, hogy egy űrhajós volt az apád és egy titkos küldetésen van a Holdon.

Most ezt hinnéd akkor.


Mivel tini vagy, így tényleg számít, hogy te mit akarsz.

De nem te döntöd el.

Ha apukád megkapja a gyámságot, akkor tőle (is) függ.


Viszont, ha eljárás indul, akkor is azt nézik, hogy neked mi lenne a legjobb.

Tegyük fel anyukád most alkoholista és te már nem is jársz iskolába, mert kibuktál. Anyukád és a párja munkanélküli. Apukádnak pedig van saját háza és munkája. Akkor értelemszerűen nála helyeznének el. Ezt csak példának mondtam.

2021. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4. De ember, akkor szerintetek az egész család hazudik? Meg oke, lehet erre is azt írnád hogy, "igen biztos mert falaznak anyamnak" de nem, bele néztem anyám telefonjába, és minden uzenetet megtalaltam. A saját nővére meg írta anyámnak hogy Egy alkoholist, illetve ott hagyott meg ez az amaz, tehat bizonyítékom is van, amit láttam.
2021. dec. 18. 15:39
 6/11 A kérdező kommentje:
Alkoholista*
2021. dec. 18. 15:40
 7/11 A kérdező kommentje:
Németországba lakunk, a nevelo apukám cég tulajdonos, anyukám is, van egy öcsém, aki a nevelo apukamtol van amúgy. Normalisan járok iskolába, jó tanulo vagyok,Gyonyoru szép nagy lakásunk van, senki nem alkoholizál, Az igazi apám meg nem hogy bolond, még alkoholista is, az igazi mamám meg eskuszom mint valami boszorkany. Hála istennek, se kívül, se belul nem hasonlítok egyikre se, bár amúgy anyumra se, igazábol állítólag anyám unokatesojara hasonlitok de aztán isten tudja, de ez most lenyegtelen is
2021. dec. 18. 15:47
 8/11 Honorius válasza:
Ne aggódj nem fog elvinni senki sehova. A legjobb, ha megpróbálod ezt elfelejteni… inkább ne kutakodj, ha nem tudod ezeket akkor nem fáj.
2021. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8. Igaz..
2021. dec. 18. 19:51
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen(:
2021. dec. 18. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!