Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell átvenni egy olyan...

Hogyan kell átvenni egy olyan csomagot, amin sem a címem, sem pedig a teljes címem nincs rajta?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg, hogy megismerkedtem valakivel és elég messze lakunk, emiatt nem tudunk találkozni karácsonykor. Ő pedig mint kiderült, küldött nekem egy csomagot, amin sem a teljes nevem, sem pedig a címem nem szerepel.

2021. dec. 18. 10:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Sem pedig a teljes nevem* Siettem a kiírásával
2021. dec. 18. 10:27
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt feladni sem tudta.
2021. dec. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És mégis mi volt akkor a csomagon?

"Pistike"?

Ne nevettesd már ki magad. Címzés és címzett nélkül nem vesznek át csomagot a postán, ergo nem létezik semmilyen csomag, amit át kéne venned.

2021. dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A feladóvevény másolatát kérd el tőle. Azzal megpróbálhatsz érdeklődni a postán (Ha még vissza nem küldték a feladónak), de az esélyek nem túl jók. Fel sem vehette volna a posta így a feladás helyén.
2021. dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kerülne a kérdező illetékes postájára, ha egyszer nincs címzés? Kitalálják, merre lakik "Pistike"?

De kár ennyire előre szaladni.

Postán nem vesznek fel címzetlen csomagot. Pont. Az összes többi felesleges szócséplés.

2021. dec. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az illető nem küldött neked csomagot ebben biztos vagyok
2021. dec. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!