Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csináltatok már véletlenül...

Csináltatok már véletlenül hihetetlenül hülye dolgot reggel? . Pl szendvicsbe hülyeséget tettetek? . Bővebben lent! : D

Figyelt kérdés
Még nem nagyon lendültem vissza az iskolai időbe...A mai nap indultam el először busszal iskolába.A múlt héten még faterom hordott.Mivel faluról járok, a buszhoz egy órával korábban kell elindulni, mint amikor apa vitt. Fél 5 kor kelhetek, és hat tízkor indul a buszom.Ez ma elég nehézkesen ment. Elmentem zuhanyozni, smink minden, kávé...de nem voltam valami aktív...kb kettőig nem láttam. Elkezdtem megcsinálni a szenyámat...zsömle mindent elővettem.Aztán kutatni kezdtem a paradicsom után, amit fóliában tettem vissza előző este a hűtőbe.Az első fóliás cuccot elővettem, és elkezdtem felkarikázni. Félhomályban dolgoztam,mert apuka még aludt, és nekem sem tett jót a fény. És még félig aludtam. Csak amit elővettem, az nem paradicsom volt, hanem citrom!-.-De azt meg akkor vettem észre, amikor a pulton pakoltam össze,és citrom illatot, és ízt éreztem a kezemen.Mivel vagy egy hónapja nem érntkeztem vele, érdekesnek találtam. Aztán sikerült rájönnöm, hogy citromot szeleteltem a szendvicsembe...időm már nem volt újat csinálni, de akkor legalább felkeltem,annyira röhögtem magamon..Remélem, nem csak nekem ilyen pompásak a reggeleim?:D
2010. szept. 6. 20:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én a muter nagyollóját tettem be a hűtőbe,minden különösebb megfontolás nélkül.Másik:

Elindultam a fürdőbe,hogy a szennyesbe dobjam a zoknimat.Odamentem és egyenesen bedobtam a budiba...

2010. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
egyszer a szemetet a kuka helyett a WC-be dobtam utána mentem a kukához és majdnem belepisiltem....szerencsére még időben észbe kaptam:)
2010. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De ezek:D...Olyan hihetetlen...hogy lehet egy embernek ennyi esze:D...Én egyszer bementem a fürdőbe, hogy engedek vizet, megfürdök...És bedugtam a csapot, eláztattam a fenti fürdőt:D...Mondjuk akkor is reggel volt...
2010. szept. 6. 21:23
 14/18 anonim ***** válasza:

Én egyszer éjjel felébredtem,ez is suliidőbe volt,olyan komás voltam,hogy a kukába akartam pisilni:DAztán jött anya,kérdezi,hogy héé,te mit csinálsz!?Még pont időben jött:D

Meg egyszer volt olyan,hogy reggel felkeltem,elmentem wc-re,de elfelejtettem levenni a bugyim,és csak utána vettem észre,hogy bugyiba pisiltem.Az is jó volt:D

Volt olyan is,hogy a szemetet a hűtőbe tettem,aztán csak pár óra múlva vettem észre,hogy jéé,hoppá,ez nem ide való:D

2010. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én krva fáradt voltam és a konyha kukába hugyoztam mert még félig aludtam és azt álmodtam h WC...
2010. szept. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt hogy mentem az iskolába már csak pár száz méter volt hátra és akkor kapcsoltam hogy hopp a táska otthon maradt.
2010. szept. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én egyszer reggel köszöntem a tükörképemnek...
2010. szept. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Volt valami hasi görcsöm és a gyógyszert tettem a kajámba...

normális vok? XD

2010. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!