Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy középiskolai kollégiumban...

Egy középiskolai kollégiumban hogy zajlik az élet?Lehet buliba járni és hajnalban hazaérni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok pl: hogy hány ágyas szobák vannak,vannak-e olyan szabályok pl hogy most 2 óráig tanulnia kell mindenkinek,és a legfontosabb kérdés hogy onnan lehet járni bulizni?

2021. dec. 21. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk esélytelen, én végzős vagyok, legkésőbb 10re vissza kell érni, és max 12ig tanulni, ha nem végzel, reggel korábban kelsz. Igazából tanulásra is meg van adva egy bizonyos időszak, amit az elején elég szigorúan vettek, már csak annyi a lényeg, hogy mindent becsületesen megcsinálj. A szobák pedig, én már voltam mindenben, 12, 8, 4, jelenleg kettes.

Amúgy te hogy tervezed azt a hazamenetelt hajnalban egy buli után? Másnaposan akarsz beülni órára kiskorúként a többi közé?

2021. dec. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem középiskolai kolikban általában szó sem lehet éjszakai kijárásokról :D mondjuk hallottam már olyan kolikról ahol konkrétan bàrmit lehet csinálni, csak papiron vannak a szabályok

Igazából ez nagyon koli függő hogy milyen az élet …. Nálunk 4 ágyas szobák vannak.

2021. dec. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!