Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ítélnek el ez miatt?

Miért ítélnek el ez miatt?

Figyelt kérdés

Előre megkaptam a karácsonyi ajándékom,kb 55 000 értékben. Egész évben mindent megkapok amit szeretnék, eddig szeptember óta olyan 300 000 ment el csak ràm. (ebben az étel nincs benne)

De ez miatt miért kell ítélkezni? (A kérdés nem kamu,tényleg csak a válaszokra vagyok kíváncsi,hogy egyeseknek miért fáj ez.)


2021. dec. 21. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem biztos, hogy a vagyonotok miatt ítélnek el (arra legfeljebb irigykedhetnek), hanem hogy azzal villogsz, hogy miket kapsz és mi mindened van. Ha nem tennéd és nem tudnának róla, nem is foglalkoznának vele(d). Az emberek nagy része szegény, és szarul esik neki ha még az orra alá is dörgölik ezt.
2021. dec. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én nem dicsekszem. Csak kiteszem esetleg,hogy miket veszek,mint a többi normális ember. Ahhoz még van jogom,hogy a közösségi médiát használjam. Akinek fájnak a nyaralós képeim,meg az,hogy mit kaptam,mit keres egy ilyen oldalom? Ez az oldal direkt azért van,hogy az emberek az élményeiket megosszák. Aki ezt nem bírja minek van fent ezen? Nem ítélkezem,csak érdekel….
2021. dec. 21. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
De...dicsekszel
2021. dec. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az miért dicsekedés,hogyha nem rejtem el az örömöm? Én megbecsülöm amit kapok,és ezt nem is tagadom. Én,ha valaki megoszt valamit, ami mondjuk nekem nincs,vele együtt örülök,hogy de jó,hogy elérte,sőt még gratulálni is szoktam (!őszintén,tiszta szívből!)
2021. dec. 21. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!