Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemények az EMAG-ról?

Vélemények az EMAG-ról?

Figyelt kérdés
Fekete pénteken idén a már napokkal előre meghirdetett laptopot a reggel 7.OO-i nyitáskor "nem elérhető" státuszba tették! Másnap reggel dupla áron már kapható volt a honlapjukon. Reklamációmra a mai napig nem válaszoltak.Tehát az én véleményem róluk a lehető legrosszabb.

#EMAG fekete péntek
2021. dec. 21. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ezzel szórakoznak évek óta
2021. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fekete péntek előtt már felárazták a cuccokat,hogy a nagy napon eredeti árban árulják.Igy is dragább volt mint máshol.
2021. dec. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Ki a rák hisz még Magyarországon a "fekete péntekben"?
2021. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Komoly ember nem számol velük, mert linkek!

Velem kifizettettek - miután megrendeltem - számítógépre egy operációs rendszert, amit évek távlatában nem kaptam meg!

Ez tanulópénz volt számomra, de az is biztos, hogy amíg élek, nem állok szóba többé az emaggal és minden embert megpróbálok meggyőzni arról, hogy széles körívben kerülje, ha teheti, mert rá fog fázni, ha szóba áll velük!

2021. dec. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos én elhittem, hogy ha ott ülök nyitáskor a gépnél, meg tudom majd rendelni a laptopot. Aztán láttam, hogy az lehetetlen! Majdnem rendeltem egy másikat azonos árban, de az csak fele annyit tudott az adatai alapján, mint amit szerettünk volna, ezért nem vásároltam meg. Számomra igazi fekete pénteket kreált az EMAG! Túl hiszékeny voltam.
2021. dec. 22. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, pont erre építenek a szélhámosok: nem is létezett, amit fikcióban hirdetnek, de tudják, hogy sok ember nem megy vissza üres kézzel, - megveszi a gagyit, ha már elment az adott lepratelepre. Ez egy működő szélhámosság, amit nem csak az emag alkalmaz!
2021. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Endura válasza:

Az Emag már készül a fekete péntekre és az új szabályozásra.Sorra hozzák létre a kamu marketplace üzleteket,irreálisan emelt árú termékekkel,hogy azután fekete pénteken majd rendkívül kedvező áron tudják kínálni.Persze az Emag saját választékában már most is azon az áron kaphatók.

Csak egy példa:Asus VivoBook X515MA-BQ772WS az Emag saját kínálatában 79990Ft,ugyanez marketplace-s eladónál:163060Ft.A magasabb árú terméket kosárba téve a magasabb árat tudod kifizetni,de ha a kosárban a termékre kattintasz az alacsonyabb árú és Emag által forgalmazott termék oldala jön be,tehát a kamu marketplace üzlet is az Emag tulajdona.Ezek az újfajta csalás válasz az új kereskedelmi szabályozásra.

2022. okt. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!