Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » E-mag-rol rendeltem, gondok...

E-mag-rol rendeltem, gondok lettek! Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még múlt héten rendeltem az e-mag rol egy hajvasalot. De nem hogy nem érkezett meg amire ígérték, meg az ugyfelszolfalat sem veszi fel. E-mailekre nem válaszolnak. De még nagyon segítséget se tudok kérni hiszen nem fogadja el a termék azonosító kódot (többször is próbáltam semmi) az egészben az a leghosszabb hogy már kifizettem (10.000ft)

Mit tudok ilyenkor tenni?

Miért nem jó a termekazonisito?



#hajgöndörítő #eMAG #Emagrol #Halvasalo
2021. dec. 22. 06:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Az eMAG kiszállítás megrogyott a Black Friday idején, aztán erre rátolult a karácsony.

Nem tudom, hova kell a termék azonosító kód; a rendelési számra szokott szükség lenni.

Néhány nap híján egy hónap alatt kaptam meg a rendelt árut. Az eMAG velem sem foglalkozott, a futárszolgálat telefonos ügyfélszolgálatát tudtam elérni, ők mindig fogadták a hívást, de minek? Sajnálkoztak, hogy nem győzik a munkát, és fogalmuk sem volt róla, hogy mikor tudják kiszállítani. Aztán, jól megkésve, egyszercsak hívott a futár, hogy kb. negyedóra múlva hozza. Semmi előzetes értesítés, a csomagkövető szerint még az átvétel után is a depóban állt a csomag.

2021. dec. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uhh ez azért így durva! Én abban reménykedem hogy talán a pénzemet visszakapom és akkor rendelek máshonnan.
2021. dec. 22. 07:02
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyi még hogy az is furcsa hogy az egyik munkatarsam is rendelt pont akkor mint én, viszont neki megjott időre. Mondjuk azért is fura mert ő nem fizette ki előre.
2021. dec. 22. 07:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam nem ezen múlt, én is utánvétellel rendeltem. (Sok év óta rendszeresen rendelek online, de még soha nem fizettem előre; ahol csak így lehet rendelni, azt kihagyom. Még akkor sem fizetek előre, ha évek óta gond nélkül szállító nagyon megbízható boltról van szó. Még kis rendelési összeg esetén is inkább vállalom azt a 4-500 Ft többletet, amit utánvétel esetén kell fizetni.)

Egyébként sem gondolom, hogy az eMAG-ot érdekli, hogy ki van-e már fizetve. 10 nappal azelőtt, hogy megkaptam volna a csomagot, küldte az eMAG az emailt, hogy értékeljem, mennyire vagyok elégedett, például, a szállítási idővel. Amúgy, a csomagkövető szerint, a rendelés után 2 nappal átvette a futárszolgálat a küldeményt, másnap hajnaltól a helyi depójukban volt a csomag. Úgyhogy, ők voltak a sárosak.)

Itt, nemrég olvastam olyan választ, hogy a futárszolgálat (ez a csuda Sameday, bár az eMAG egész máshogy nevezi) azt a választ adta, hogy az illető nem esik a fő szállítási útvonalba. Lehet, hogy ez a különbség a munkatársad és közted.

2021. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen lehetseges, viszont az már nonszensz szerintem hogy nem válaszolnak semmiféle üzenetre vagy hivasra, értem én hogy most ez ilyen hajtós időszak, de ma nem régen írtam messengeren nekik, de az hogy megnezik és annyit sem küldenek vissza hogy "kutya fule" az szerintem már duhito. Én tényleg várok, meg türelmes vagyok de legalább egy rohadt üzenetet dobjanak mar hogy mivan. Mellesleg ha onekik ez most megterhelo én nagyon szívesen visszamondom a rendelés de akkor kérem vissza a pénzem, és még eszem máshol.
2021. dec. 22. 14:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Elnézést gyorsan írtam és több hibát is ejtettem!
2021. dec. 22. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, elfelejted az emagot, - mert linkek!
2021. dec. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Már visszamondtam a rendelést és máshonnan szerzem be a terméket, most már csak a pénzemért küzdök aztán majd valami csak lesz!

2021. dec. 22. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!