Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Rado mennyire számít jó...

A Rado mennyire számít jó óramárkának? Kb hova lehet sorolni a márkák rangsoránban?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy Rado sintra fekete ceramic. De mèg nem tudom, hogy kvarcot vagy automatát vegyem. Szerintetek melyik a jobb?

2021. dec. 22. 23:40
 1/2 anonim válasza:
93%

Egy sajnos méltatlanul alulértékelt márka. Pedig minőségi, profi órákat gyártanak, a kerámia tekintetében elsők voltak.

Idehaza 2 emberen láttam eddig. Az egyik egy pénzes dokisrác, a másik, aki el is mondta többször, hogy neki van az Havas Henrik.

Indiában viszont "A SZINT" jelzője. Azaz ott, ha "valaki"vagy, akkor majdnemhogy kötelező RADO-van villantani. Ott az a csajozós BMW.

2021. dec. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Középkategória alja. Nekem nagy kedvencem a márka, a Captain Cook óráik egyre népszerűbbek világszerte,sokan úgy gondolják hogy a következő Rolex lesz, ráadásul a kerámiákkal is elég rég óta foglalkoznak szóval egész jó kis márka ahhoz képest,hogy a Swatch groupon belül nem épp flagship márka.
2021. dec. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!