Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert emelik fel karacsony...

Miert emelik fel karacsony elott az arakat ennyire??

Figyelt kérdés
Mar kezd elegem lenni,hogy sosem tudok semmit venni ilyenkor senkinek, mert nincs ra penzem. 3500-5000 forintokkal viszik fel!! A szegeny embert zsakmanyoljak ki a cegek,akiknek van penzuk.
2021. dec. 23. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg előbb
2021. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az lesz jovore,csak most teljesen el voltam havazva…
2021. dec. 23. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kereskedelem ilyen. Ha kereskedo lennel, te is ilyen lennel. Ilyenkor mindenki mindent megvesz, mert egesz evben szarnak egymasra az emberek - ezert aztan Karacsonykor az ajandek nagysagaval akarjak kompenzalni az egesz eves faszsagukat.
2021. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ertem,csak eleg gaz lenne a barataim elott,ha csak en nem adnak normalis ajandekot…amire tenyleg vagynak az meg nem nagyon olcso….
2021. dec. 23. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

En pl. nem szoktam ajandekot elfogadni es mindig azt hangoztatom, hogy en sem fogok venni senkinek semmit ... mindenki elfogadta ... ennek ellenere en mindig keszulok legalabb egy-egy 'loison panettone-val' - de termeszetesen en sosem kapok semmit :))) (en is elfogadtam) :D


De most a kerdesedre valaszolva: nem kell ezt az ajandekot tulmisztifikalni ... pont eleg egy kicsi ajandek izlesesen becsomagolva ... annyi kell, hogy latszon, hogy gondoltal az illetore es foglalkoztal az ajandekaval ... barmennyire is kicsi az.


Nem az ajandek forintalis erteketol nagy egy ajandek, hanem ha odaer az ajandekozott lelkehez :)

2021. dec. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudod mi a valos ajandek? Az oszinte mosoly, a nyugalom es a csend ... persze az illatok is es a finomsagok tomkelege. Ennyi az igazi ajandek.
2021. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Annyira jó,hogy vannak még ilyen emberek,akik így gondolkodnak… de sajnos ők pont nem ilyenek….
2021. dec. 23. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert ha kell neked 1 liter tej a mézeskalácshoz, amit MUSZÁJ megsütnöd, nem érdekel az ára, csak az, hogy legyen otthon tej
2021. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!