Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha visszamehetnétek az időben,...

Ha visszamehetnétek az időben, mi lenne az az 5 esemény, amit szívesen megnéznél / átélnél / megtennél, esetleg megváltoztatnál (nem a saját életedben)?

Figyelt kérdés

Az én toplistám:


1. Végigtombolni a Woodstock fesztivált

2. Gagarin mellett lenni az első űrhajón

3. Beszélgetni József Attilával

4. Meghallgatni egy Beatles koncertet élőben

5. Kiirtani minden negatív és kártékony gondolatot a még gyerek Hitler fejéből, hogy boldog ember legyen belőle, és eszébe se jusson megtenni, amiket megtett...


2010. szept. 7. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt az enyém is, de nem fontossági sorrendben, csak ami eszembe jutott most :)


1. Megnézni anyukám és apukám összeismerkedését és esküvőjét.

2. Zsebre tenném volna a kezemet tavasszal ahelyett, hogy mást csinálok vele, amit nem igazán kellene.

3. Találkozni szeretnék a történelem nagy alakjaival, és elbeszélgetni velük az életükről.

4. Megnézni a legjobb barátnőm kisgyermekkorát, mert biztosan nagyon édes kislány volt :)

5. Újra át szeretném élni az első csókom pillanatait... akkor nem tudtam eléggé kiélvezni, de most bármit megadnék érte, hogy még egyszer megkaphassam.

2010. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó, bocsánat... rosszul értelmeztem a kérdést... de remélem nem haragszol >.< Lehet elpontozni érte... egyébként nem mind vonatkozna a saját életemre, de ki tudja... tényleg nagyon sajnálom. Elolvastam a kérdésedet, csak közben elkezdtem mást is csinálni, és elfelejtettem, hogy miről kéne írnom...
2010. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elég nosztalgikus vágyak, ez tetszik :) a csókot én is átélném még egyszer... :)
2010. szept. 7. 16:32
 4/8 A kérdező kommentje:
ugyan, semmi gond :)
2010. szept. 7. 16:32
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Nekem is első a Woodstock, anélkül hogy megnéztem volna a tiédet :D

2. Találkozni James Dean-nel

3. Megnézni élőben egy Vietnám-USA háború elleni tüntetést

4. Nem engedném, hogy Buddy Holly-ék repülőre üljenek.

5. Megnézném mi lett volna, ha István helyett Koppány kapja a trónt

2010. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1.Megnézném Árpádékat ahogyan bejönnek Mo.-ra,vagyis a honfoglalást,meg úgy az akkori Kárpát medencét,meg az életet.

2.Visszamennék az 1700-1800-as évekbe is,amikor a nők azt a nagy abroncsos szoknyákat hordták,és nagy bálok voltak:)

3.Szívesen beszélgetnék egyet Petőfi Sándorral.

4.Végig tombolnék egy Beatles,és egy Michael Jackson koncertet.

5.Megakadályoznám hogy olyan fiatalon meghaljon a 2 király,Elvis Presley és Michael Jackson.

2010. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 KÁELEF ***** válasza:
25%

Hát nem valami értelmes gondolatok emberek. :)

Én visszamennék üzletelni a római birodalomba, egyiptomba és jó sok aranyat gyűjtenék be, amit egy emberiség előtti korban helyeznék biztonságba. Kihasználnám az időutazás adta lehetőségeket és úgy alakítanám a fejlődést hogy az nekem megfeleljen.

2010. szept. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1. Elmenni rengeteg régi koncertre Guns n roses, velvet meg ilyenek

2. 2.osztálytól kezdve másképp csinálnék mindent tanulás lányok stb.

3. Slash-el beszélgetni csinálni vele egy közös lemezt

4. A történelem minden káros mozdulatát átjavitani

5. Jobbra tanítani az embereket

2013. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!