Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha lehetne rá alkalmad,...

Ha lehetne rá alkalmad, megváltoztatnál műtéttel magadon valamit? Ha igen, mi az? Ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 16:39
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
ja és kort és nemet is köszi
2010. nov. 23. 16:39
 2/30 anonim ***** válasza:

Én talán az orromat kicsit kisebbre

18/N

2010. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
Én is az orromat szabatnám kisebbre, de ilyen árak mellett csak álmodni tudok róla...Meg a térdemet is megformáltatnám, mert nem szimmetrikus a körülötte lévő hús, így soha nem tudok felvenni térd feletti szoknyát sem, pedig annyira szeretném.(19/l)
2010. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Az orromat fogom nyáron :)
2010. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
69%

nem szeretnék senki ellen beszélni de szerintem ez a sok "átszabatás" csak arra jó hogy a plasztikai sebészeknek is legyen munkájuk... és hála hollywood-nak és a sok celebnek van is elég munkájuk.

ez a baj a mai világgal hogy belénk beszélik hogy a 180 magas anorexiás csaj a szép és másnap már mindenki anorexiás lesz és x centit akar nőni.

szerintem mindenki úgy szép ahogy van és ezt nem kell átszabatni..

a külsőnkön viszonylag könnyű változtatni ha le szeretnénk fogyni vagy nem tetszik az orrunk azt könnyen megtehetjük, de a belső tulajdonságokat senki nem szokta "átváltoztatni"...sajnos... én inkább erre vonatkozóan tennék fel kérdést.

én sem vagyok tökéletes de még sem feküdnék kés alá semmi pénzért, hány olyanról hallani hogy műtét közben komplikációk léptek fel és például aki a mellé akarta megnagyobbítani másnap levágták mert rosszul sikerült a műtét...


17/L

2010. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
mellforma(nem méret),orr:P
2010. nov. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert szerencsére így anyukaként is elégedett lehetek az alakommal, és mert volt már műtétem (nem szépészeti) és nincs az a hiúság, ami rávinne arra, hogy szabdaljanak...
2010. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
előző: 30/Nő
2010. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 vio57 válasza:
Nekem a hasamon a mellemen és a tokámon kéne változtatni.4 gyerek után.Valaki azt írta nem kellene változtatni semmin,mert mindenki úgy szép ahogy van.Ezt a férfiaknak is meg kéne mondani,vagy inkább tanítani,hogy fogadja el úgy a feleségét,ha már szült ahogy van.Inkább elmennek és választanak helyettük szép nőt.Sajnos sokan vannak ilyenek.Ha nekem lehetőségem lenne rá,mint ahogy nincs és megközelítőleg olyan alakom lenne mint volt akkor már egy férfi sem jöhetne a közelembe.
2010. nov. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Orr, mell, fenék. Hogy legyen vmi nő formám.
2010. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!