Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az a dolog, amit ha visszam...

Mi az a dolog, amit ha visszamehetnél az időben, megváltoztatnál?

Figyelt kérdés
Kérlek normálisakat...Komolyan érdekel,kinek miaz.
2010. márc. 23. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát, ilyen sok van.

- kapcsolatok

- balesetek

- döntések


konkrétat nem tudok, de van egy két dolog, amit máshogy kellett volna :S

2010. márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Háááát.... én az egész életemet újra kezdeném...csináltam sok dolgot amit ha nem teszek most sokkal boldogabb lennék...bár igy sem rossz..
2010. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem változtatnék meg semmit, mert ha voltak is apróbb hibáim, szerintem a legtöbből tanultam valamit és ezek formáltak olyanná amilyen vagyok. És olyan hatalmas baromságot még nem csináltam ami olyan nagyon elrontott volna mindent :D De ha visszamehetnék az időben akkor szívesen találkoznék a rokonaimmal akik már meghaltak, de csak nagyon kis koromban találkoztam velük. vagy azokkal is akiket nem is ismertem. :) 15/l
2010. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
8. év végén nyelvvizsga
2010. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Uccsó-miért?hogy sikerült?

2010. ápr. 7. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Én érettségi után elzavarnám magam nyelvvizsgázni :)
2010. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem néznék meg olyan filmeket, ami nem tetszik és felzaklat. Majd csak később esetleg. Nem 14 hanem 18 évesen, de most 38 éves vagyok, ezért már másabb a helyzet. Tapasztaltabb vagyok.
2023. jún. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!