Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány öngyilkossági próbálkozás...

Hány öngyilkossági próbálkozás után adja fel a test és halunk meg?

Figyelt kérdés

Állítólag vannak emberek akik csak egyszer adagolják túl magukat és instant belehalnak.


Mi van azokkal akik pl... Már 20x megpróbálkoztak ezzel és egyetlen egyszer nem haltak bele? (Nem kellett újraéleszteni sem)


Ezek az emberek akik nem haltak bele, valójában halhatatlanok? Vagy csak minden alkalommal elrontanak valamit?


2022. jan. 2. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Pontosan 28
2022. jan. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értve hogy a 28. alkalomra meghal az ember? Vagy a 29. -re?
2022. jan. 2. 01:04
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

"Vagy csak minden alkalommal elrontanak valamit?"


Inkább az utóbbi. Ha valaki konyha késsel levágja a fejét, annak biztosan annyi.


A sikertelen öngyilkosság jó. Nem szabad csak úgy meghalni, ha élhetünk is.

2022. jan. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Miért gondolod hogy jó?

Az első öngyilkossági kísérlet után újra és újra megakarja tenni az ember.

2022. jan. 2. 01:09
 5/11 A kérdező kommentje:
Megelőzni kéne az öngyilkosságot, mert aki egyszer már megpróbálta késztetést érez hogy addig próbálkozzon amíg nem sikerül
2022. jan. 2. 01:10
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Akkor minek írsz ki hüe kérdéseket? Hátha valaki kedvet kap?
2022. jan. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6

Nem ez volt a célom, csak kíváncsi voltam, hogy van-e erre valamilyen tudományos vizsgálat. Na mindegy.

Jogos a kérdésed, nem gondoltam ezt át mielőtt kiírtam, ne haragudj!

2022. jan. 2. 12:38
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Aki meg akar halni, addig próbálkozik míg nem sikerül, vagy már elsőre is biztosra megy. Én már egy ideje gondolkozom azon, mit hogyan kéne tenni.
2022. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
A test nem matektanár, az nem adja fel, úgy van beállítva, hogy élni akarjon. Ezért nehéz az öngyilkosság.
2022. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Összesen 5x próbáltam az lenni,gyógyszerekkel, majd akasztás, gyógyszert kihánytam,a fa pedig eltört. Most van 2 csodás gyermekem,és férjem,kis kertes házunk és 2 kutyánk 🙏
2022. márc. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!