Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok mindig szomorú...

Miért vagyok mindig szomorú és fáradékony?

Figyelt kérdés

Mostanában sőt,már nyár közepe óta ez van,állandóan rossz kedvem van,semmi nem érdekel fáradt és nyúzott vagyok.Elegem van az életemből,több öngyilkossági kísérlet után is itt vagyok..Sajnos.

A barátnőm mellől elültettek angolon,pedig nem is beszélgettünk..:( Szörnyű az életem,8 éves korom óta le se szarnak a szüleim.Borzalmas érzés,egyszerűen utálok élni legszívesebben meghalnék.És csúnyának,dagadtnak látom magam pedig mindenki mondja hogy nem így van.Ha nevetek akkor is belül ordítok és sírok.A vigyorgás,nevetés csak a látszat..Mi van velem?:(


13/L


2010. szept. 7. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
13 évesen többszöri öngyilkossági kísérlet?Amúgy erről az a véleményem, hogy ez egy figyelmeztetés (jelen esetben több) a világnak, hogy segítsenek. Aki meg akar halni, az meghal. Nem tudom milyen az életed, de az, hogy elültetnek valaki mellől, az nem tragédia. Szerintem fordulj pszichológushoz. Ez depresszió. Nem birkózol meg a változásokkal magadon és körülötted. Tényleg kérj segítséget, iskolapszichológus, osztályfőnök, valaki.
2010. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem az nem nagy tragédia hogy elültettek,de minden kisebb apróságon kiborulok,zokogok és bármi más.Hangulatingadozásaim is vannak,egyik percben boldog,majd a másikban szomorú vagyok..Rosszabb esetben pedig bezárom a szoba ajtót és órákig nem jövök ki.

egyszerűen nem szeretek élni..:(

2010. szept. 7. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Depresszióra utaló jelek.

Szerintem menj el pszichológushoz, hidd el nem ciki, sőt szerintem sokat segíthet is!

És hidd el, hogy ha Isten úgy akarta volna akkor meghaltál volna az öngyilkossági kísérleteid után. De nem...Még van dolgod az életben! Ilyenkor az élet utat mutat neked. Melyiket választod? A javulást, vagy a mélybe süllyedést?

Én az elsőt választanám. Csak egy kicsit erőltesd meg magad hidd el jól fogsz járni. Lehet, hogy közbe érnek egyéb csalódások vagy nem várt helyzetek, de ezek mind próbatételek amiken át kell menned!

Sok sikert hozzá! Én szurkolok Neked;)

És biztosan nem vagy csúnya, és dagadt! Minden ember szép.

2010. szept. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Megyek pszichológushoz megígérem:)Remélem segíteni fog..
2010. szept. 7. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Háát pont van egy ilyen korú húgom.Állj egy kicsit másképp ezekhez a dolgokhoz.Az hogy leszarnak a szüleid ,nem tudom nem ismerem a helyzetet.Ha csak abból indulok ki a saját húgom is ilyen szavakkal él és a fele nem igaz.Próbálj megnyílni a szüleid felé.Tini korban egyébként normális a hangulatingadozás.Kösd le magad valamivel,olvass valamilyen pozitív könyvet.Vagy járj el közösségbe sportolni. ;) Fel a fejjel.
2010. szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Röpizek,olvasok is (Egri csillagok ami kötelező,és a Barbibébit ami vidám szerintem).Az a gáz,hogy nekem 8 éves korom óta vannak ezek a tünetek,mióta a szüleim hanyagolnak.És már kétségbe vagyok esve.. :s
2010. szept. 7. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!