Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elfelejteni...

Lelki beteg kérdése:

Hogyan tudnék elfelejteni valakit akit túlságosanis szeretek és sokak jobbá tete az életem?

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 21:14
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!


Ez egy nagyon nehéz téma és átérzem, mert sajnos vagy nem sajnos ugyanezen megyek át.


Tudod, minden okkal történik, semmi sincs véletlenül (én ebben hiszek). Ha egy ember kilép az életedből, engedd el hagy menjen. Tudom, hogy baromira fáj, tudom, hogy nagyon rossz. De kérdezd meg magadtól... Megéri elvesztened magad valaki miatt? A választ jól tudod... NEM.


Ha szabad kérdeznem, miért szeretnéd elfelejteni?

Nyugodtan írj ha szeretnél, szívesen beszélgetek veled erről, mert én is ugyanezt élem át, és tudom, hogy milyen érzés.

2022. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen irományokkor elgondolkodom, hogy vannak olyan emberek, akik másban/mástól várják a boldogságot.


Önmagunkkal/önmagunktól kell minőségi boldogságokat, dolgokat megalapozni.


Sokaknak azért nem megy a kapcsolat, mert önmagában nem egy egész ember.

Két egész ember lesz egymásnak igazán a "másik fele".


Kimaxolt önmaguknak is lehetnek olyan dolgaik, tulajdonságaik melyek tényleg kiegészítik egymást.


Valaki hátrahagyásához, idő, tények elfogadása szükséges.

Tudatosan terelt gondolatok, nem visszanézegetés/térés a profiljára stb.


Ha viszont nem párkapcsolat, hanem elhúnyt személy, azt első sorban fel kell fogni, magad módján meggyászolni, a rossz/kellemetlen érzéseket a szép emlékekkel helyettesíteni, majd az idő múlása megteszi hatását.

2022. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!