Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Becsületsértés,zaklatás,ismerő...

Becsületsértés,zaklatás,ismerősök zaklatása,Képekkel való visszaélés és jogtalan hasznáalta miatt mit lehet kapni?

Figyelt kérdés
A tegnapi napon volt munkatársam/barátom egyik napról a másikra kifordult. Kirakott a facebook oldalára hirdetni engemet. mi több jogtalanul töltötte fel a képemet nem csak facebookon a becsületsérő írásával együtt. Mi több ismerőseinek és a én ismerőseimnek is küldött rólam képeket és hazug történetet miszerint milyen vagyok. ezzel becsületemet sérti és rossz hírnevet kelt. Mi több hirdet engem. felrakott a rosszlányokra is és arcos fotóval együtt. mi több a telefonszámomat is oda írta a profilba. ami miatt most rengeteg ember zaklat. De emellett fenyegetőzik és nem hajlando 9x alkalommali kérésre se eltávolítani a becsület sértő bejegyzést. És egész nap a rokonokat és ismerősőket zaklatja a hülyeségével és a képeimmel. A engedély kérések mappám már hosszú egy nap alatt. És még neki áll feljebb és leszarja a egészet és csinálja tovább. Képernyő mentések vannak hogy felrakott fizetős oldalra hirdetni mi több többszöri kérésre se távolította el a fotómat. Ő ezt azzal a cimmel koronázta meg hogy "segít a Coming out-ban" De azt nem így kell. Ez rossz akarás. (mellesleg mindenki tudja rólam nagyjából.) És nem hajlandó leállni töbszöri felszólításra sem. Szerintetek mit lehet tenni? rendősrésg megoldja? Munkahelyen ráförmedtek hogy lehet ilyen bunko paraszt egyik napról a másikra.

2022. jan. 6. 14:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
2022. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!