Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lassan hogy egy hete szakított...

Álomvadász kérdése:

Lassan hogy egy hete szakítottunk. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hete szakítottunk, újévkor összevesztünk nagyon csúnyán, és azelőtt is vitáztunk már de pontosan újév előtt semmi baj nem volt. 1.-én írta hogy nagyon haragszik rám és hogy hagyjam békén örökre (csinált már ilyet nem 1x meg én is), és összevesztem az anyukájával és a tesójával is. Mit tudnék csinálni? (Kérlek ilyet hanyagoljatok hogy hagyjam ott stb, mindent megszeretnék próbálni)

2022. jan. 6. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg kell neked egy olyan kapcsolat ahol egy kis hirtelen vita annyira elviszi a másikat, hogy azt mondja soha többet ne keresd? Szerinted ez normális?


Tanácsnak meg azt tudom mondani, hogy hagyd egy kicsit lenyugodni. Majd ír, ha akar. Ha meg nem az is egy jel.

2022. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Vadászd az álmot akkor!
2022. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kis vita volt sajnos, ez volt az eddigi legnagyon, ezért szeretnék változni mert a legtöbb vitát én generálom. Ha talán megváltozok jó irányba, lehet esélyem visszahódítani esetleg szépen lassan?
2022. jan. 6. 16:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

F*sza egy kapcsolathoz ragaszkodsz,ha te is időről időre elküldöd a pokolba,ráadásul örökre.Nagyon gyerekes dolog ez,akár komoly a vita akár nem.

Ha szeretnétek egymást a lakás 2 külön sarkában duzzognátok nem rohanna otthonról,és küldene melegebb éghajlatra.

És ha komolyabb lesz a kapcsolat? Akkor is attól kell félni,hogy melyikőtök fog elszaladni otthonról? Ne vicceljünk már,nőjetek fel mielőtt párkapcsolatosat próbáltok játszani.

2022. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Baratnom elment talalkozni masik palival, szerintetek mit kene csinalnom?
2022. jan. 10. 00:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Ő nem a barátnőd,szakítottatok.Azt mondta örökre,és már találkozik is mással.Hagyd békén,azt csináld.

Szerintem elég intő jel volt az is,hogy a családja rád szólt..

2022. jan. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!