Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam értesitést magyar...

Cr7real kérdése:

Kaptam értesitést magyar postától ez kamu vagy igaz?

Figyelt kérdés

Levélben jött és az van odairva csomagja kézbesitésre vár! Bemásolom ide mit irt:

Értesítjük, hogy csomagküldeményt adtak fel Önnek.


Emlékeztetoül a Magyar Posta tájékoztatta, hogy az Ön szállítási száma: HU / 2938456 továbbra is várja az utasításait.



Erosítse meg a szállítási költség (805,28 HUF) kifizetését és a megrendelés szállítási címét az alábbi linkre kattintva

KÜLDD EL A CSOMAGOMAT


Egyébként rendeltem dorie.hu-ról és külföldről jön és nem tudom köze van ehhez a levélhez vagy csak véletlen kamu levél...



2022. jan. 6. 17:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Ez nem ugynezki hogy kamu lenne
2022. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
A szöveg lehet hivatalos, de a link fontosabb, hogy vajon tényleg a posta oldalára vezet-e, vagy csak le akarnak húzni pár száz forinttal.
2022. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

nem tudom, pár napja én is kapok a Magyar Postától különféle fantasztikus ajánlatokat - mehetek a nyereményért, megérkezett, amit megrendeltem

DE! én nem rendeltem semmit, soha! ! ! ez nekem kamu, az biztos. Megdöbbentő, hogy a Posta nevével jön - nem lehet leállítani, már vagy 50 jött...

2022. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

két napja valaki a GLS_től kapott valami értesítést, és kérdezte, hogy mi a helyzet.... mert ő tkp. semmit nem rendelt. 4


aztán kiderült, hogy valami téves információ volt.

2022. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
rendes borítékos levélben jött??? :-O
2022. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Az "e-mail" kulcsszó és a linkre hivatkozás alapján nem postai levél, csak a "levélben jött" kifejezés megtévesztő.
2022. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
3as vagyok: nekem a telefonra jön - de semmit sem rendeltem... Kérdező, viszont Te rendeltél, meg kellene tudnod, hogy arról van szó?
2022. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
6: igazad van, bocsi, nem néztem a kulcsszavakat... :-D
2022. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Hova mutat a link?

Posta.hu?

Ha nem, akkor hamis!

2022. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Itt a link!

[link]

2022. jan. 6. 19:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!