Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elmegyek a klinikára ahol...

GyBlanka54 kérdése:

Ha elmegyek a klinikára ahol születtem, elkérhetem a születési nyílvá tartást, hogy kik születtek ott és akkor amikor én?

Figyelt kérdés

Anyukám mesélte, hogy egyszer egy kisfiút akartak neki vinni, amikor engem szült, de felmerült bennem a kérdés, mi van ha engem is összecseréltek a kórházban egy másik gyerekkel, és én másnak vagyok a gyereke, lehet hülyén hangzik de meg van rá az esély és ki szeretném deríteni, hogy igaz lehet e.

Normális válaszokat szeretnék kapni, ha lehet, előre is köszi.


2022. jan. 7. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Határozott nem a válasz.
2022. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még akkor sem, hogy ha elmúltam 18?
2022. jan. 7. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen személyes adatot nem adnak (és nem adhatnak) ki harmadik félnek senkiről (és úgy általánosságban sehol), hacsak nincs rá jogszabály által előírt lehetőség vagy kötelezettség. Esetedben ilyen nincs.
2022. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon el akarod keseríteni a szüleidet, akkor jó sok pénzért kérhettek DNS-vizsgálatot.

Ennek kétféle eredménye lehet:

kizárt, hogy a szüleidnek tudott emberek valóban vér szerinti szülők

nem lehet kizárni


A tudomány fejlődik, lehet hogy már a második lehetőség az, hogy biztosan ők azok.

Rosszak veled azok az emberek, akik felnevelnek? Ki nyerne egy esetleges negatív eredménnyel.

Ha kiderülne a tévedés/szándékosság

2022. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!