Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit gondol, be kellene...

Ki mit gondol, be kellene tiltani a tűzijátékot? Fejtsd ki a véleményed!

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mint tűzijátékozó, érdekel mindenki véleménye, várom az érveket.

Ha valaki tud olyan érvet mondani, amire nincs megoldás elismerem, hogy be kell tiltani. :)


Egy, két FONTOS megjegyzés:

- teljesen NEM lehet betiltani a pirotechnikát, ez Európai Uniós szabály!!

- én is a törvénymódosítás, szigorítás mellett vagyok!!

- NEM (N E M !) vagyunk állatkínzók!

- kérlek, hogy kultúrált, emberi módon, de érthetően fogalmazd meg,

amit gondolsz, ez persze rám is igaz, én is törekedni fogok erre


HAJRÁ!

#nopyronoparty



2022. jan. 13. 21:56
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Én szeretem csinálni, petárdázni nem szoktam (csináltam már külföldön), de az is tetszik, csak a szomszéd azért biztosan fel nyomna.

A szabályok szerintem jók esetleg kisebb petárdákat lehetne szilveszterkor meg a kisebb golyókat, tekintve, hogy nem veszélyesebb mint egy sima vetős.

Amúgy az ellen oldalról 2 érv van amit abszolút nem tudok elfogadni.

1- kisgyereket zavarja. 5 év és az a kisgyerek fogja rágni a füledet, hogy vegyünk már.

2- Képzettség nélkül veszélyes.

Egy tüzijátékot sokkal egyszerűbb jól használni mint pl. egy láncfűrészt. Meg ha valami probléma van, felborul, szétrobban stb nem nagyon okoz kárt. Öcsémet már 2 szer is találta el telep, semmi baja nem lett. Persze az alapvető szabályokat be kell tartani.

Amúgy év közben csak kisebbeket szoktam meg halkakat, de idén 18 -adikon szerintem elmegy egy telep.

2022. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#11


Köszönöm kommented, természetesen, az előtted felszólalókhoz hasonlóan, veled is 100%-ban egyet tudok érteni!

Év közben én is "csak" vetőcsövesezek, az 1-1 schuss de bőven elég.

Nem tudom, mikor van a születésnapod, de előre is Isten Éltessen. Van ennek a 18-as számnak egy plusz vonzata is, mégpedig az, hogy idén már vehetsz szilveszterkor kat3-at.

2022. jan. 16. 17:44
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"

Az emberek többségének nyugalmát zavarja.


A háztartásban tartott állatokat összezavarja, félelmet, ijedtséget gerjeszt bennük, amely sok esetben az egész hátra lévő életükre kihat.


Erősen környezetszennyező."

A kisebb részét zavarja nem a többségét.Nem hat ki az életükre max egy napra és lehet hogy még annyira sem.Nagyon minimálisan környezetszennyező az anyagok mérgezőek benne de csak kevés van benne úgyhogy ja,ráadásul csökkentik is a mennyiségét vagy másra cserélik.Egy az egyben kamu amit írtál

2023. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
És vegytisztábbra is tehát kevesebb a maradék ami megmaradna a levegőben és kevesebb a mikropor koncentrációjának mennyisége is
2023. márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!