Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek egy Hollywoodi...

Szerintetek egy Hollywoodi sztárnak mivel telhet egy hétköznapja illetve egy szabad napja?

Figyelt kérdés

Szerintetek egy Hollywoodi sztárnak mivel telhet egy hétköznapja illetve egy szabad napja? Gondolom nem csak fekszik egész nap :) Ti hogyan képzelitek el a luxus életet? Milyen ételeket ehetnek pl ? Milyen szabadidős tevékenységet végezhetnek?

Köszi a válaszokat előre is :) 😊 szimplán csak érdekel :)



2022. jan. 15. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mint nekünk átlag embereknek, miért ne fekudhetne egesznap? 😃
2022. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kevés hollywoodi sztár van olyan, aki megengedheti magának, hogy két forgatás között csak a szenvedélyeknek éljen.

Az ételeket illetően: aki beleszületett a gazdagságba, az valószínűleg nem a zsíros kenyértől jön extázisba.

Én a magyar átlag alatt valamivel keresek, megtakarításom szinte semmi.

Ha most nyernék 3-4 milliárdot, tudod mi lenne a másképpen?

Nem azt nézném, hogy mi a legolcsóbb. Mondjuk virsli. De akkor sem tartanák saját szakácsot, komornyikot, sofőrt stb., ha százat is felvehetnék.

Gyerek vagy? Akkor érthető, ha fantáziálsz, de húszon- harmincon túl már olyan nagyon-nagyon nem változik az ember. Persze vannak, aki kifordulnak magukból, és pár hét vagy hónap alatt eltapsikolják mindenüket.

Az átlagos amerikai színész meghallgatásokra, castingokra jár és dolgozik. Futárkodik, pincérkedik stb. Ha van színészi feladata is éppen, akkor is. Kivisz pár tucat pizzát, bevásárol, gyereket nevel, szerepet tanul és fellép.

Az un. sztárok sem csak a csodára várnak. Ritka a hollywoodiak között is az olyan, akire szerepet írnak, és nem kell egyáltalán kilincselnie.

És tudod az ismertségnek sok terhe is van. Szinte mindegyik legalább kipróbálta a drogot, és iszik. Ki nagyon, ki kevésbe.

Ha kiírják a neved a főcímre, megszűnsz magánember lenni. Menj ki egyszer papucsban, pizsamában a közeli kisboltba. USA-szerte ez nem is annyira megdöbbentő. De másnap címlapon leszel.

Barátokkal vitorláztok. Csókolózol olyan helyen ahol elvileg nem, gyakorlatilag megláthatnak. Címlap lesz belőle. Ha a „hivatalos” partnereddel, akkor azért. Ha mással, akkor meg azért.

És így tovább.

Na, azért ne hidd, hogy sajnálom őket, csak nekik is megvan a maguk baja.

2022. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

2

Hát én meg vennék fel alkalmazottakat, mert nem vagyok már fiatal.

Nem ismered a viccet?

"Ha nyerek a lottón, felveszek 20 kvát állandóra.

Meg 5 férfit, mert ha ilyen rohadt gazdag vagyok, nehogy már én strapáljam magam a kvákkal."

Na jó, ez nyilván vicc, de azért lenne vagy 2 állandó alkalmazottam, meg minden nemszeretem-munkára beugró.

Olyasmi lennék, mint az a százmilliomos, akit vagy 20 éve láttam a tévében: sok alkalmazottja volt, mert vállalkozásokból szerezte a pénzét, de szabadidejében a ház melletti sokhektáros gyümölcsösét maga művelte a traktorával.

Azért a hollywoodi sztároknak nem nagyon kell meghallgatásra járni, mert közismertek, a producerek és rendezők tudják nagyjából, mit fognak kapni. Az ügynökük felhajt szerepeket, és el kell menniük próbafelvételre, de ez nem ugyanaz, mint 30 egyéb jelölttel versengeni.

Amikor épp nem dolgoznak, akkor sokat döglenek, sokuk szeret bulizni, sokról közismert, hogy zenekarban játszik vagy sportol, drága dolgokat gyűjtenek (pl. sokmilliós autókat), világutaznak, szóval nagyon sok olyan dolgot csinálnak, amit az egyszerű emberek, csak náluk a pénz nem számít.

2022. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!