Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális nem elrontott cigaret...

Normális nem elrontott cigarettat szeretnek.. ti milyet szivtok?

Figyelt kérdés
Nagyon regota cigizek és igazabol azt vettem eszre hogy peldaul a piros marbi regen a kedvencem volt, olyan varazslatos ize volt. Na most mar a korulottem levo embereknek is feltunt hogy a piros marbinak vegyszer ize van. Ezert attertem a piros philip morrisra, de a napokban eszrevettem hogy ez is rossz lett… olyan cigit szeretnek ami viszonylag eros, es nincs ilyen szivarkas vegyszer ize. Egyebkent hiaba dohanyzom 4 eve nem tul sok cigit probaltam, ezert megosztanatok velem a cigit amit szivtok? De ha lehetseges melle egy kis leirast is hogy megis milyen az a cigi, meg az arat is.
2022. jan. 15. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon régóta... 4éve. Azigen.
2022. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazabol relativ hogy mi a pontos osszege a nagyon regotanak, nekem soknak tunik, neked lehet h nem az, sajnalom.
2022. jan. 15. 19:56
 3/3 anonim válasza:
Mióta bevezettek az egységes csomagolást az összes cigaretta íz változott.Nekem például egy kicsit a Pegasus szivarka íze érződik rajta
2022. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!