Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik fajta cigit próbáljam...

Melyik fajta cigit próbáljam meg először?

Figyelt kérdés

Csak szeretném kipróbálni. De elsőre melyikkel lenne "érdemes" kezdeni? Családban senki nem dohányzott sosem, baráti társaságom meg nincs, meg olyan se akit kérdezhetnék.


18/l



2022. jan. 16. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kék szofival kezdtem, az nem durva. Egyébként ne cigizz, semmi jó nincs benne, és ráadásul drága is.
2022. jan. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nyilván nem akarok rászokni
2022. jan. 16. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem mindent kell kiprobalni az eletben, siman kihagyhatod ezt az elmenyt.

Koztudott, hogy egeszsegtelen ... tudatosan ne rombold az egeszseged ha meg tiszta vagy! Semmi ertelme.

2022. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 100-as EVE-vel kezdtem a próbát, hánytam tőle. Igaz csak 3 slukkot szívtam. Aztán jött a kék multi néhány évvel később, attól is hánytam. Próbáltam a mentolos szofit, attól nem hánytam csak szédültem. Kb ennyi volt a dohányos karrierem.
2022. jan. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a f@szért akarsz cigizni? Kurvára ártalmas és drága is.
2022. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!