Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki esetleg segítene?...

Valaki esetleg segítene? Tetováláshoz kapcsolódó kérdés

Figyelt kérdés
Tetoválást csináltatok az alkaromra. Ami eddig megvan az az, hogy 2 évszám közte pedig egy szivecske szimbólum. Alá szeretnék még egy idézetet, de amit kinéztem túl hosszú lenne, (szerintem) de nagyon megfogott.. Valakinek valami ötlet?

2022. jan. 17. 20:32
 1/7 A kérdező kommentje:

Rossz napokon az édesanyám szeretete

többet ér, mint a világ összes keresete

Az apám a példaképem,

majd megköszönöm neki, hogyha célba értem.

Ez lett volna eredetileg.

2022. jan. 17. 20:36
 2/7 Prokopf ***** válasza:

"Szüleim, ha összeadod,

Az összegük pont én vagyok!"

😉

2022. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez aranyos, köszi😊
2022. jan. 17. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
"Fantázia nélküli ember mások gondolatait tetováltatja magára."
2022. jan. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
"Önmagával elégedetlen ember, mindig másba próbál belekötni." 😊 Javaslom neked, találj barátokat, vagy sportolj, úgy talán nem leszel ilyen megkeseredett. 😘
2022. jan. 18. 10:39
 6/7 anonim ***** válasza:
12%

Miért feltételezed, hogy ilyen problémáim lennének? Csak azért, mert szánalmasnak tartom, hogy ilyen üres szavakat tetováltattok magatokra? Ugyan már.

Nem én vagyok az, aki pszichés problémákkal küzd, akinek önmagára tetovált gondolatokra van szüksége.

2022. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Más a rálátásunk egyes dolgokra, ezzel nincs baj, amíg nem problémázni jösz a posztom alá. Pont neked nem fogok magyarázkodni, hogy ki mit és miért tetováltat magára, ez egy életérzés, csak az értheti akinek van. Én gondolok rólad azt amit gondolok, te úgyszint. Nem leszünk barátok na bumm..
2022. jan. 19. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!